Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a bal nyakamon egy kis...

Van a bal nyakamon egy kis dudor, tényleg kicsi, olyan, mint egy kis golyó fele, mi okozhatja ezt? Már régóta van, az anyám most vette észre és el akar vele vinni orvoshoz

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nyirokcsomó
2009. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak születése óta van és mielőtt azt mondja :anya fáj a torkom-én már 3nappal előtte tudom ,mert megduzzad neki,voltunk vele orvosnál ,nyirokcsomó duzzanat ,de nem AZ amire minden anyuka gondol! De...hallgass anyukádra és nézesd meg orvossal,mert akár AZ is lehet! Az ördög sosem alszik,de ha megnézi az orvos és minden okéy ,te jól fogsz aludni és édesanyád sem sírja tele a párnáját éjjel! Nem játék!
2009. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tényleg nyirokcsomó, de régi, és meszesedik el vagy mit mondott, az anyám tényleg megvolt nagyon ijedve, köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!