Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görbe láb azaz O láb, milyen...

Görbe láb azaz O láb, milyen gyógytornát ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Készítettem képeket, a lényeg hogy korrekciós műtét 4,5 millió amire nincs pénzem, szóval milyen korrekciós gyógytornákat ismertek AMI HAT IS mert olvasok itt ilyenekről hogy a torna visszahajlítja a csontot, igaz ez? és ha igen melyik?



#láb #O láb #genu varum
2013. máj. 14. 01:32
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Hallottam, hogy bizonyos esetekben segíthetnek a korrekciós cipők, cipőbetétek. Keress fel egy jó ortopéd orvost, esetleg többet. Nem értek a dologhoz, de szerintem ezen tornával nem nagyon segíthetsz. Ha tartási hibától, porckopástól ( térd, csípő), megnyúlt ínszalagtól,alakult ki akkor a helyes tartással,ill kisebb műtéttel, némileg korrigálható, ha viszont csontgörbület, akkor csak a műtét segíthet ebben a korban. Amúgy fel a fejjel, nem vészes ez annyira. Mint már említettem keres fel egy-két jó orvost, hátha valamelyik megoldást talál a problémádra.
2013. máj. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Basszus! Nem is szörnyű! "Focista" lábad van. Ez egy férfinél nem baj! A kérdésedre viszont a válasz,amit már leírtak: tornával nem lehet kezelni. De én a helyedben nem is gondolkodnék komolyabb megoldásokon.
2013. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a legrosszabb, de néha zavar az egyensúlyban, nem a kinézete zavar.

Én nem az itthoni műtétről beszéltem.

Itthon azt csinálják hogy kivágnák csont darabot és egy éket beillesztenek.

Ukrajnában van egy orvos aki egy álványt szerel a sípcsontodra, belefúrja, lényeg hogy nem vág sehonnan semmit.

És a láb az álványnak köszönhetően kiegyenesíti magát, és nem is marad heg. A térdhez sem nyúlnak ezalatt ha valaki attól félne hogy elcsesznek valamit.

Csak a gond hogy 15.000 euró.

A levél amit kaptam miután kérdeztem. Akinek van pénze rá hajrá, lefordítottam nektek.


Köszönöm a levelét


Dr.Veklich végrehajtja az O láb (genu varum) korrekciós műtét bármilyen páciensen 5 és 70 év között.


Az egész kezelés 3 hónapos a korrekciós műtéttől egészen a Ilizarov-Veklich berendezés eltávolításáig.

Az O Láb (genu varum) korrekciós műtéthez el kell látogatnia a klinikákhoz, majd a kéthetes rehabilitáció után haza mehet. 2,5 fél hónapon belül el kell látogatnia mégegyszer a klinikánkra a berendezés eltávolításához.


A korrekciós műtét alatt Dr.Veklich kortokómiát hajt végre (részleges csont vágás) aztán kiegyenesíti a csontot természetes pozíciójába és rögzíti az Ilizarov-Veklich berendezéssel.


Eldöntheti az összeget az alapján milyen szállást részesít előnyben:

19 000 EUR (Luxus szoba)

17 000 EUR (Első osztályú szoba)

15 000 EUR (Másod Osztályú szoba)


A költségek fedezik a korrekciós műtétet, a szállást (14 nap), napi 3x étkezést, orvosi szolgáltatásokat és teszteket, napi 24 órás nővéri szolgálatot, minden orvosságot, mindenapi orvosi vizsgálatot, nagy sebességű Internetet, kábel TV-t, Ilizarov-Veklich berendezés eltávolítását, minden szállítást a repülőtérről/térre.


Tovább is maradhat ha ráfizet a szállásra:

225 EUR (Luxus szoba)

170 EUR (Első osztályú szoba)

130 EUR (Másod osztályú szoba)


Kérem, küldje el a lábáról készült képeket Dr.Veklich-nek a vizsgálathoz, elülről és hátulról. A kép készítése alatt legalább 1 cm-nek kell lennie a lábfeje között.


Itt vannak a válaszok a kérdéseire:

1. Tudok majd valaha komolyan újra táncolni, sportolni megterhelően?

Igen, a pácienseink visszatérhetnek normális életükhöz - futás, tánc, nehéz emelés, és más aktivitásokhoz.


2. Azt olvastam hogy a gyógyulási folyamat 2 hónap.

Az egész kezelés 3 hónap a műtéttől a Ilizarov-Veklich berendezés eltávolításáig.


3. De ez a műtét nem fogja megsérteni az izületeimet vagy a porcomat?

A műtét a térden kívül zajlik így nem sérti a porcokat. Ha e-mailen kapcsolatba lép velem, tudok Röntgen képeket küldeni régebbi páciensek lábairól.

If you have questions - please, ask.


Várom a válaszát


Pavel Korsun

Menedzser


Ortopédia klinika "Ladisten"

Biztonságos Ortopédiai Gondozás

2013. máj. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!