Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az oldalam! Mi lehet a baj?

Fáj az oldalam! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Telejesen véletlenszerűen! :S

Van mikor a jobb van mikor a bal oldalam szúr.. elviselhetetlen fájdaloM! VAn mikor aludni se tudok tőle! :S

Néha azt kívánnám ne legyen oldalam! :S:S

Ezer orvost végigjártam: Szervi rendellenességen nincs válasz: Stressz! ... Hát.. Basszus! Az ellen mit tegyek!

PszihoMókus se tudott segítenI! ...

Azt veszem észre h. mikor ideges vagyok akk. fáj! De.. van mikor minden OK és elkezd fájnI! :S Általában sokáig tart! De.. van mikor elmúlik! Mi lehet a baj? Másnak is van ien? SEGÍTSÉG! NAGYON ROSSZ!

Am. 14éves fiú vagyok! ...


2008. jún. 17. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ömm.. egyszer volt a house-ban egy vándorvese nevű cucc. igazából fingom nincs,hogy lehetséges-e,meg hogy hogyan.. de ha stressz,akkor azon sokat tud segíteni egy ellenkező nemű egyén (azaz egy barátnő)
2008. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is volt kamaszkoromban egy csomószor h fájt az oldalam,csak nekem mindig a bal oldalon a mellem alatt és egyik orvos se tudta,mi...rohadt szar volt,de aztán ahogy felnőttem,elmúlt...lekopogom.Nem lehet hogy nősz és az izmaid húzódnak??
2008. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

B.nő van! :P Néha segít! (L)

Orvosok uezt mondják.. "Mjad kinövöd" Lányoknak emg ezt: "Majd ha szülsz" .. lehet h. van valóságalapja? :O

2008. jún. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!