Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás vagy ahhoz hasonló a...

Pattanás vagy ahhoz hasonló a jobb fenekemen. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen ezt íde kiírni, de nem tudom mit csináljak. Egy ideje már ott van nem is tudom mióta, ám eddig nem fájt. Csak úgy szimplán kiált. Nem akkora mint ami arcon kijönne hanem annál jóval nagyobb valami gigapattanásnak mondanám min akkora mint az ember kisujján a köröm, de lehet akár akkora is mint a középső-ujjon lévő. Nem tudom pontosan , mivel nagyon kis látószögben látok rá. Próbáltam kinyomni nem ment. Megszúrtam 2 helyen tűvel úgyse ment. Most niveával kentem be de sztem az se segít rajta. És nagyon fáj rajta ülni. 18 éves vagyok. Valami tanács hogy mit csináljak ?

2013. máj. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az már nem is pattanás lehet,hanem kelés.ha tényleg ilyen nagyok,akkor bőrgyógyásznak kellene megmutatni .

Nem lehetetlen ,hogy ezt orvosnak kellene eltávolítani .

2013. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan ki fog fakadni, akkor majd nyomd ki belőle a cuccot, utána elmúlik.
2013. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rem a 2.ik válaszoló ötlete beválik ha nem akkor tényleg el kell mennem a bőrgyógyászhoz. Csak az elég kínos lesz :S
2013. máj. 25. 22:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz és írtak fel gyógyszert, ami nagyon bevált már le is ment nagyjából :) Köszönöm a tanácsokat :)
2013. jún. 2. 17:34
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi a neve a gyógyszernek,amit felírtak neked?
2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!