Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás ellen hatékony...

Pattanás ellen hatékony "gyógymód"?

Figyelt kérdés
Már ezer +1 féle hülyeséget kipróbáltam, de már lassan ott járok hogy forró vasalót nyomok az arcomhoz -.- Tudom hogy az én koromban ezen nincs mit csodálkozni (16 vagyok, nemrég töltöttem), de olyan nem létezik hogy nincs ellene hatásos módszer. Egészséges életmódot élek, nem eszek csipszet és sok csokit vagy hasonlókat, heti 6x edzek, és igyekszem kerülni a műkajákat, kólákat, csak teát és vizet iszok.
2013. máj. 26. 16:39
 1/2 anonim válasza:
nekem is ez van ,az orvos azt mondta h ha alkoholos vattával bekenem a pattanásos területet elmúli,ki is próbáltam csak rohadtul fájt mer marta a pofám,és inkább hagytam de ha bírod a fájdalmat akkor csináld mert használt
2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress olyan kozmetikust, aki Ilcsi termékeket használ és vegyél Tőle! Kb. 1800 Ft, de sajnos csak kozmetikustól tudod megvenni, mert Ilcsitől Te mint halandó ember nem vásárolhatsz, Ő csak kozmetikusnak ad el.


[link]

2013. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!