Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog-elvonási tünetekbe bele...

Drog-elvonási tünetekbe bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen, és sajnos sokan bele is haltak már.
2009. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?:(
2009. okt. 5. 19:26
 3/22 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. :( Amikor már olyan szinten függő az ember, hogy mindig kell az anyag, segítség nélkül nagyon nehéz leszokni! Ilyenkor jön az elvonási tünet, az idegbaj stb. Az, aki ezen megy keresztül, kérjen segítséget!!!!!
2009. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Barátomról van szó..

Segítséget nem akar kérni, semmi pénzért..

2009. okt. 5. 19:40
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Egy idő után a droghoz úgy hozzászokik a test, mintha benne lévő szerv lenne. Ezért, ha megvonja magától a drogos a drogot, akkor a test úgy reagál, mintha éppen kitépnék az egyik szervet belőle. És azért mennyi esély van arra, hogy az ember életben marad ha orvosi felügyelet nélkül szedik ki a veséjét...


Nah kb. így reagál a test is. Kell, kell, kell, kell, rángatozik a test, görcsbe vannak az izmok, habzik a száj, a test nem kapja meg ami kell neki, végül feladja és meghal az illető.

Persze nem minden esetben, de kemény drogosoknál elég nagy esély van az elhalálozásra.

2009. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Legtöbbet füvet használt, de elég sokszor mást is.. Nem tudom, mennyire számít kemény drogosnak. Mindene fáj, mintha tűvel szúrkálnák.. :S
2009. okt. 5. 19:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor az már nem csak fű volt, hanem keményebb is. Így már valóban lehet gond, de ahhoz hogy valaki belehaljon az elvonásba, keményen kell drogozni.
2009. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

az alkohol-elvonásba abba bele szoktak halni, például. de úgy általában pont a "keménydrog"elvonásba nem lehet. még a hernyótól sem, volt már nekem is, lóf.szt halálos, mondjuk akkor jobban esne, ha az lenne.

de aki nem ért hozzá, miért válaszol baromságot? semmi baja nem lehet, azon kívül hogy meg akar halni.

2009. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én értek hozzá, azért válaszoltam, ellenben VELED, mert ha azt állítod, hogy a keménydrog elvonásba nem lehet belehalni, akkor semmit nem tudsz az egészről és csak üresjáratban kocogtatod a billentyűzetet. pf.
2009. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A fű elvonási tüneteibe nem hinném hogy bele lehet halni,bár nem tudom hogy van-e annak elvonási tünete,mert én füveztem jópárszor,de nem tudtam soha rászokni.Kemény drogoknak már kellőképpen vannak tünetei.Ha meg szúrkál neki valamije,vagy a teste,akkor valami rohadást is használ!(pl.:herka,LSD,kokain és társai).De szért kábszertől is függ és hogy mennyit használ belőle.A crack-ről például le sem lehet szokni!Vannak ilyen segélyzservezetek kábszereseknek!Azonnal keress fel egyet ha nem akarod hogy meghaljon a barátod!!!!!!!
2009. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!