Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt meg teheti? Sebészetre...

Ezt meg teheti? Sebészetre megyek hogy ki vegyék a varratot a hátamból. Erre egy rezidens orvos, nem mondta hogy vetkőzzek, csak oda jött és le húzta rólam a polómat. /L

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem teheti meg, de - mivel a rezidens még elég tapasztalatlan - lehetséges, hogy csak segiteni akart, mégha nem is szabályos a dolog.
2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Okosan csinálta. Ugyanaz lett volna, ha nem veszi le akkor is, akkor te veszed le, tökmindegy, nem? Értem, legalább mondhatta volna, h leveszem a pólód, nem volt illendő csak így, de ez biztos ilyen sok helyen.
2013. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megtehei, de elég pofátlan dolog tőle.
2013. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ki nem állhatom a rezidenseket
2013. jún. 3. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Örüljünk, h van még az országban orvos, ilyen dolog miatt nem háborognék sztem, de amikor fogorvosom akkora paraszt volt, mint állat, s még szarul is tömte a fogam, az sokkal zavaróbb volt.
2013. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az illető elfelejtett pszichológia órákra járni.

Tényleg megoldhatta volna normálisabban a dolgot (mondjuk megkérhetett volna, hogy vetkőzz le), de azért ez legyen a legnagyobb gondod szerintem:D

2013. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon zavarba jöttem....
2013. jún. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!