Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne négy bőrgyógyászattal...

Lenne négy bőrgyógyászattal kapcsolatos kérdésem!?

Figyelt kérdés

1. 15 évesen el lehet szülő nélkül menni ugye?

2. Van egy anyajegyem, amit meg szeretnék nézetni, elég furán néz ki. Többi anyajegyemet is kötelező átnézetni vagy elég csak ezt az egyet?

3. Hogy zajzik le egy ilyen vizsgálat? Mennyi idő?

4. Kell beutaló vagy elég ha bedobom a papírokat és majd szólítanak?


2009. okt. 7. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Igen, el lehet menni szülő nélkül

2. Csak azt az anyajegyet nézik meg, amit gyanúsnak találsz

3. A vizsgálat egyáltalán nem tart sokáig, egy nagyítóval nézik meg és ha szükségesnek látják, akkor javasolnak majd valamit, a bejutás az lehet, hogy hosszú idő.

4. Nem kell beutaló, majd szólítanak.

2009. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Azt azért jobb ha tudod a negyedik kérdéshez kapcsolódóan, hogy minden bőrgyógyászhoz (akár kórházban, akár magánrendelésre) időpontot KELL kérni, a közkórházakban pedig gyakran HÓNAPOS a várólista.
2009. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Elvileg szülő nélkül is mehetsz, legalábbis én mentem és nem lett belőle baj.

2. Nem kötelező, de tanácsos megnézetni, hátha van valami baj velük amitnem vettél észre.

3. Csak beülsz, elmondod a gondodat, szól a doki, hogy okay, mutasd, elmondja a diagnózist és kész. kb 5-10 pesrc szokott lenni ha nincs komolyabb bajod.

4. Nem kell beutaló, hanem időpontot kell kérni.

2009. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19:41-eshez (az elsőnek) igaza van. Mikor én voltam, másfél hónappal későbbre kaptam időpontot... És még szerencsém is volt, mert valaki lemondta és annak a helyét kaptam meg.
2009. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban nincs időpontozás a bőrgyógyászaton, odamegy az ember, és behívják.
2009. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. A mi bőrgyógyászatunkon sincs időpontozás, egyszerűen csak oda kell menni, időnként kijönnek a TAJ kártyákért és behívnak. De ezek szerint ez településenként is eltérhet. A bőrgyógyászati gyakorlatom egy részét is szakrendelőben töltöttem és ott se volt időpontozás, úgyhogy kérdező, ennek nézz utána, hogy nálatok hogy van.
2009. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Eloszor is koszi annak, aki csak engem pontozott le. :D Amugy Szekesfehervaron, es Budapesten tobb kerueltben is igy van, egy-masfel honap varakozas minimum, igy kerultem maganorvoshoz.
2009. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hónapokat kellene várni. 17 ezer fős kisváros, szóval nem kórház. Egyébként majd megnézem, köszi a válaszokat.
2009. okt. 7. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!