Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik leszoktak a dohányzásról,...

Akik leszoktak a dohányzásról, hogy csinálták? Fokozatosan kevesebbet, vagy valamilyen gyógyszer segítségével? Kort, és nemet is írjatok légyszíves (ha valamilyen gyógyszer, tapasz, akkor annak a nevét is)

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 18:38
 1/7 anonim válasza:
Apukám egyik napról a másikra tette le, lassan már 13 éve. Azóta nem gyújtott rá és a pénzt pedig elrakja. Napi 2 doboz cigit szívott (barna szofi). Szerintem ez agyban dől el. En nem hiszek a fokozatos leszokásban.
2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

40 évesen, napi másfél doboz után.

Egyszercsak azt mondtam ezután nem próbálok rágyújtani.

Nem volt se szilveszter, se bármi más nap.

Ott volt aZ autóban, a zsebemben a bontott doboz.

Nem fogadtam semmit, egyszerűen megpróbáltam elhagyni.

Ha ígérgetek magamnak és elbukok, akkor égek magam előtt.

Már sok éve nem gyújtok rá...

2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és utána meddig kívántátok még? tehát pl hétfőn nem gyújtok rá, akk meddig fogom kívánni?
2013. jún. 6. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. fél évig még kívántam, de egyre kevésbé mert már éreztem a "győzelem" ízét, egyre könnyebb volt...
2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jó, de gondolom, napról napra könnyebb lett, tehát ha hétfőn már nem gyújtok rá, akk szerda csütörtök, már nem kívánom annyira gondolom én :D

am, kb 4 éve cigizek, napi 8 szál átlagba :(

2013. jún. 6. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, minden nappal könnyebb..
2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy trükk rá: mindig legyen nálad cigi ahogy általában, és halogasd a rágyújtást-megtehetnéd, de majd később, kaja után, film után és így tovább......... De azért jó még mellé valami nikotin tapasz, hogy enyhítse az étvágyadat.
2013. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!