Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyu holnap megy tüdőszűrőre,...

Anyu holnap megy tüdőszűrőre, de nagyon aggódom? (Lent. )

Figyelt kérdés

Hetek óta bordafájdalomra panaszkodik, ami inkább a jobb oldalra jellemző. Éles, mintha késeket döfködnének bele, és kék foltok is vannak körben. Nem ütötte meg magát.

Erős dohányos, sokat és nagyon erősen köhög, és Hepatitic C hordozó. Nagyon régóta nem volt tüdőszűrésen. Számíthatok valami rosszra? :/



2013. jún. 12. 08:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy anyai mamám áttétes rákban hunyt el, amiről nem is tudtunk. Ő is ugyanígy köhögött, hogy még szinte rá se gyújtott, már ugatott.
2013. jún. 12. 08:32
 2/13 A kérdező kommentje:
*Hepatitis - bocs, már írni sem tudok
2013. jún. 12. 08:33
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Édesanyád tesz egyáltalán bármit is azért, hogy NE legyen beteg?


Ha valaki hapás, dohányzik is, gyanítom él a nyugati megbetegítő életmód szerint (kenyérevés, cukorevés, tejfogyasztás), a legracionálisabb ha semmi jóra nem számítotok.

2013. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy a jobb bordaív körüli fájdalom összefügghet a hepatitissel. A kék foltok, hát ez érdekes. Én is jártam már úgy, hogy voltak véraláfutásaim, de nem emlékeztem, hogy megütöttem volna, lehet, hogy álmában történt a sérülés. A köhögés lehet a cigi okozta COPD is, nem feltétlen rák. Az, hogy mire számíts, nem lehet tudni. Előre meg ne aggódj, próbálj megnyugodni, tudom nehéz. Anyukám most volt tüdőszűrésen, erős dohányos, és én is végigparáztam 3 napot, amíg megjött a negatív lelet, megértelek.
2013. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egészségtelenül él, semmit sem tesz az egészségéért. :( Ráadásul élete végéig gyógyszereket kell szednie, amiktől hízik (skizofréniája és súlyos depressziója, pánikbetegsége is van). Úgy van vele, hogy minél később derül ki, hogy rákos, annál jobb... :(
2013. jún. 12. 08:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Fejlemények: apu orvost hívott ki, mert nagyon görcsöl a jobb oldalon.
2013. jún. 12. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Életmód..


Teszek az egészségemért..

Nem szedek gyógyszert a skizofréniára, MERT ÚGY SEM GYÓGYÍT tehát alternatív kezelést keresek. Mert miért a pszichiátria és a gyógyszeripar zsebét tömköditek, ha úgysem segítenek és csak rosszabbul lesztek? Nem értem az embereket. Nincsenek jól, erre gyógyszert szednek amitől új problémáik is lesznek. Kezdjetek megoldásokat keresni, a gyógyszerek nem azok, a dohányzás nem az.


De az egészséges táplálkozás, a pszichoterápia, a terápiás mennyiségű d-vitamin, omega3 zsírsav pótlás megoldásokat nyújthatnak, mellékhatások nélkül.

2013. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ezzel mind tisztában vagyok, de hiába próbálom segíteni, nem fogadja el. Nem velük lakom, hanem messze, családom van, így nem tudok mellette lenni, hogy elé pakoljam az egészséges dolgokat. A szóbeli noszogatás meg mint látható, semmit sem ér. :(
2013. jún. 12. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ez most egy óriási lecke.

Neked.

2013. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jún. 12. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!