Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Deréktáji fájdalom oka mi lehet?

Deréktáji fájdalom oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Jövőhétre van időpontom igazából szóval megyek orvoshoz, de addig is nagyon idegesít... Pontosan nem tudom hol fáj a derekam körül, derekam alatt.. ha nem szedem a fájdalomcsillapítót akkor megmozdulni is alig bírok, Lehajolni szinte egyáltalán nem tudok, a leülés, lefekvés, felállás is nagyon fáj. Már 1 hónapja kb fáj és mostanában lett egyre rosszabb. Mi lehet a baj? Tudom hogy itt ezt senki nem fogja megmondani pontosan, de ha esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata.. Köszönöm előre is.
2013. jún. 16. 22:46
 1/4 anonim válasza:

Szia. Nem tudom te hány éves vagy én 19 és lány. Nekem is volt ilyen. 3 napig lépni se tudtam mert annyira fájt. Elmentem a háziorvosomhoz aki egyben csontkovács is és kiropogtatta. Ijesztő volt hallani ahogy ropogok, de azóta semmi bajom. :)


Nem mozdultál hirtelen???

2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, ezt tényleg senki nem fogja így látatlanba megmondani. Lehet pl. lumbágó, esetleg gerincsérv.

Bírd ki jövő hétig.

2013. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szintén 19 éves lány vagyok.:) Kibírni kibírom valahogy csak félek az eredménytől.. Nem hinném hogy csak annyi a baj mint az első válaszolónak:S
2013. jún. 16. 23:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem mozdultam hirtelen, vagyis nem tudok róla. Fokozatosan alakult ki és csak rosszabb..
2013. jún. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!