Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan izzad a tenyerem de...

Állandóan izzad a tenyerem de nemtudom miért. Ha hideg van ha meleg. Nincs semmi fóbiám de nagyon rossz mert kellemetlen lenne egy csaj kezét fogni vagy pacsizni haverokkal izzadt kézzel. Valaki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichés alapon van szerintem. Nekem is ilyen, én a SOLUTIO ANTISUDORICA-t használom rá, ez ilyen ecsetelő, be kell kenned a tenyered esti fürdés után és pár nap és el is múlik, én első napokban napi 3szor kentem, csak arra figyelj hogy ha beszívta a kezed utána kb 20 perc eltelte után moss kezet, mert nehogy a szemedbe vagy a szádhoz nyúljál, mert akkor az nagyon fog csípni.

Ezt gyógyszertárban recept nélkül tudod venni, kb 400-600ft között van, érdemes kipróbálni, mert hatékony!

2013. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
véglegesen elfog múlni? :o
2013. jún. 19. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2022. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!