Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúr a szívem, és hátul a...

Szúr a szívem, és hátul a lapockámnál is. Zisbbad a bal karom. Ez azt jelenti, a szívemmel van gond? :S

Figyelt kérdés
16/L
2009. okt. 16. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, a szívinfarktus tünetei.
2009. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásként irom , ne sértödj meg :) , de most ha azt hiszed , hogy itt csupa orvostanhallgató ül , meg orvosok meg génsebészek , akkor tévedsz. Nyilván mindenki azt akarja irni ami jelen esetben a számodra most legjobb, igy én is megteszem :


szerintem menj el orvoshoz , mondd el anyukádnak majd ök megmondják , hogy mi a baj , egyáltalán nem valószinu szerintem hogy a sziveddel van a baj , de az is lehet.

2009. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, én tegnap voltam dokinál. =) Azt mondta, izomláz van a karomban... -.-' Nem sportolok, nem is volt tesiórám tehát nem is tudom miért mondta ezt. :/

Szüleimmel beszéltem róla, ők is a szívemre gyanakszanak.. :/

Kíváncsi voltam, ki mit mond. :/

Ilyen fiatalon lehetnek a szívvel gondok? :S

2009. okt. 16. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem húsz éve vannak ilyen gondjaim de tökéletes a "motorom"!Kicsit talán stresszes vagy,nálam ez szokta okozni a fájdalmakat! A karzsibbadásnak ezer oka lehet,elfeküdtél egy izmot,ideget stb..! Nem vagyok orvos de ha ő sem talált semmit szerintem ne aggódj!Lazíts!:)
2009. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia

Ha a háziorvosnál voltál, biztos csinált egy EKG-t . Azon el tudja dönteni ,szíveredetű a tüneted .

Ha úgy érzed ,hogy felületesen vizsgált ki ,akkor egy ügyeleti időben egy belgyógyász orvos a kórház ambulanciáján megvizsgál.

Előfordulhat a fejlődő szervezeted miatt az anyagcseréd fegyorsul ..kálcium,magnézium alcsony szintje miatt izomfájdalmak ,görcsös izomösszehúzódások lehetnek.

Nem kel egyből a legrosszabra gondolni.:)

2009. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem igazán a szíveddel, kedves kérdező. Idegi probléma is lehet, vagy vérkeringés. A zsibbadt érzés akkor jön elő, mikor az ember végtagjába egy ideig nem jut elegendő vér - illetve a vérben lévő Ca, O -, és amint újra jut, akkor jön ez a szúrós kis érzés a végtagokba.


A szívednél a stressz válthatja ki, illetve a fejlődő szervezetnél gyakran előforduló szívszúrás:)

Szerintem nem kell aggódnod.

2009. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!