Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszag ellen valami? Sose...

Lábszag ellen valami? Sose volt eddig és szandalban voltam mégis

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy lábgomba
2013. júl. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt, nem lehet, hogy a szandál miatt lett?
2013. júl. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Egyszer nekem is volt egy penetránssan bűzlő papucsom én is azt hittem, hogy a lábam büdös, persze mások is.:D El kellett dobnom, mert semmivel nem lehetett elnyomni a szagát. Ha viszont tényleg a lábad és előtte nem tapasztaltál hasonlót, én is gombásodásra gondolnék első sorban. Ha más testrészeiden is fokozottabban jelentkezik az izzadás, akkor orvoshoz kellene fordulni, mondjuk a lábadat is megmutathatnád egy bőrgyógyásznak. Tisztázni kellene a kiváltó okot.
2013. júl. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kínai cipő van amit elég egyszer felvenni és olyan büdös lesz a lába az embernek tőle,hogy egy falut ki lehet lakoltatni vele.Ha a lábbeli anyagát nem bírod te sem akkor ne vegyél nagyon olcsó cipőt,papucsot.Próbálj meg valami természetesebb anyagból készült cipőt,papucsot vásárolni és akkor látni fogod nem valószínű,hogy veled van probléma. Nem szabad sajnálni a drágább lábbelitől a pénzt,ha belegondolunk akkor naponta ki-ki legalább 10-14 órát van ugyanabban a lábbeliben! A DM-ben árulnak olyan desodort ami szagtalanítja a cipőt.
2013. júl. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárban lábhintőport, ha gombás akkor ez nagyon jó lábra és cipőbe is:

[link]

Vagy csak sima lábhintőport:

[link]

2013. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy a márkás lábbeli is kínai.

Vegyél micozid hintőport a gyógyszertárban kb 650 ft egy doboz de hónapokig elég. Eleinte porozd a lábad naponta + a cipődbe is szórhatsz, majd később elég hetente párszor ha eszedbe jut.

2013. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!