Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitséget kérnék Folyamatosan...

Segitséget kérnék Folyamatosan izzadok télen nyáron 14 éves fiu vagyok elegem lett már hogy kis futástól is halálra izzadok kérlek segitenétek hogy tudom csillapítani ezt a kemény izzadást?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, gyogyszertarban lehet kapni ecsetelot extrem izzadasra. Ez az izzadast nem gatolja, de szaga nem lesz.


Ismeroseim kozott volt, akin zoldtea kura is segitett es szodabikarbonas furdo. Szerintem megeri kiprobalni. A zoldteat 6 honapon keresztul kell mindennap inni. A szodabikarbonat pedig csak beleszorod a furdovizbe es benne ulsz kb 20 percet.


Azt pedig a napokban olvastam egy orvosi cikkben, hogy kitalaltak a botox egy uj felhasznalasi modjat: a honaljba injekciozva lecsokkenti az izzadsagmirigyek mukodeset. Allitolag ez egy nem vart mellekhatas. Tudom, eleg rohejesen hallatszik, mivel a botox elsosorban plasztikai teruleten alkalmazott.


Probald eloszor az ecsetelot, nem hiszem, hogy van kulon neve, de kerdezz ra a gyogyszeresznel, biztos tud majd segiteni.


A tulzott izzadas talan javulni fog kesobb, ha kiersz a kamaszkorbol.

2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!