Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tör rám hirtelen a...

Miért tör rám hirtelen a szédülés, a remegés, a hányinger? Valami bajom lehet? Magas vérnyomás, vagy alacsony cukor?

Figyelt kérdés

Régebben, úgy 5 éve voltam kórházban magas vércukorszint miatt és fogyókúra miatt. Ott megállapították, hogy cukorterhelésnél hatalmas a vércukrom, és hogy ha hízok, zsugorodik a májam..

.. Ezt úgymond kinőttem, mert a legutolsó vérvételemen (félévente kell ismételni) kiderült, hogy az átlagon alul van a vércukrom, éhgyomor után! Ez talán megmagyarázza azt, hogy szeptembertől, az iskolakezdéstől gyakran csak úgy remegni kezdtem, elsápadtam és hányingerem volt, hirtelen megugrott a hőmérsékletem.

Most nyáron is sokszor előjön, ha felállok az ágyból, vagy nyugodtan pihenek.

Az egészségügyi vizsgálaton, a beiratkozásnál pedig vérnyomást mértek, és azt mondta az iskolaorvos hogy magas a vérnyomásom, bár lehet az izgulástól... Szóval az idei szeptembert vérnyomásméréssel és vérvétellel kezdem.


Milyen bajom lehet? Kinek szóljak?

Anyukám csak csokoládét ad, ha remegek. Attól egy kis idő múlva elmúlik.



#tgewzgweze
2013. júl. 20. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!