Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal fülembe surrogó hang,...

Bal fülembe surrogó hang, szívveréses ütemben?

Figyelt kérdés

Néha volt ez már ezelőtt de most egyre sűrűbben hallom, csak a bal fülembe elég érdekes hang nem nagyon tudom leírni de talán ilyen surrogó, és a szívverés ütemében nyúlik el.

1-2 alkalomkor hallom aztán abbahagyja majd újra kezdődik..

Lehet amiatt van , hogy elkezdtem most edzeni és akkor felment eléggé pulzusom? De ez már vagy 7-8 órája volt és még most is jelen van.


Mi lehet ez? Semmi más tünetet nem észlelek..

20 éves vagyok.


2013. júl. 26. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Ugyan így voltam! Csak én a jobb fülemben hallottam ezeket a susogó,zümmögő hangokat. Zavart és idegesített. Itt olvastam 3-4 napja gyakorin egy kérdést.Hasonló problémája volt a kérdezőnek és írták hogy lehet az oka a kevés folyadék bevitel is. Én megfogadtam a tanácsot és napi 2-3 liter vizet iszok. Próbáld ki,veszíteni nem veszítesz vele :)
2013. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1-es vagyok,azt elfelejtettem oda írni hogy nekem megszűnt a probléma már az első nap mikor elkezdtem többet inni.
2013. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez nem hiszem , hogy baj, mert csak vízet iszok és napi 3 liter simán meg van.
2013. júl. 26. 23:57
 4/5 anonim válasza:
Lehet sok a lerakódott fűl zsír benne,amit fülpiszkálóval csak beljebb löksz,egy fülmosatás ezen segít,vagy olajos fülpiszkálóval pucold ki az is feloldja egy idő után.
2013. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1-es vagyok: akkor nem tudom mi lehet a gond. Neten utána néztem találtam egy oldalt,lehet hogy már olvastad. De ha nem nézd meg van pár dolog leírva és hátha valamelyik segít megoldani a problémát.


[link]

2013. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!