Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen elment a szaglásom,...

Teljesen elment a szaglásom, szinte egyik pillanatról a másikra? Lehet, hogy örökre?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve. Allergiás vagyok kb. két éve. Ez alatt az időszak alatt folyamatosan fújom az orromat, mert gyógyszert két terhesség és szoptatás miatt nem tudtam eddig szedni. Még mindig szoptatok. Eddig a gyerekeimről akkor tudtam tutira hogy bekakiltak, ha érezem a szagát. Most viszont teljesen szagtalannak érzem még ezt is, meg mindent mást. Tegnap délután kezdődött, és még mindig tart. Lehet, hogy teljesen elvesztettem a szaglásomat? Hova kell ilyenkor fordulni?
2009. okt. 24. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
én még csak 16 éves vagyok, 11éve allergiás. folyamatosan szedem a gyógyszert (a szteroid után a második legerősebb),és mégsem múlt el örökre a szaglásom.van olyan,hogy napokig nem érzek ízeket,de (nem allergia időszakban)elképesztően jó a szaglásom,mindenki ámul-bámul.szóval szerintem neked is csak néhány napra múlt el, ettől nem kell megijedni.(ha nem múlna el 1 hét múlva sem,akkor esetleg keresd fel az allergológusodat)
2009. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, még reménykedem :-)
2009. okt. 25. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!