Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a mandulamut...

Mi a velemenyetek a mandulamutetrol? (torokmandula)

Figyelt kérdés
Minden informaciot szeretnek kerni..mikor ajanlott..stb.
2013. júl. 31. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyolc éves koromban vették ki a garatmandulám, addig beteges volta, azóta ezek a problémák teljesen megszűntek. Most 58 éves vagyok.
2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem altattak el, csak érzéstelenítették, leültettek egy fotelba, kezembe adtak egy hány-tálat, majd egyenként abba rakták bele. Amikor kivették, 3 napig kórházban voltam, majd fokozatosan tértem át a folyadékokról a pépes ételekre, rövid idő múlva normálisan étkezhettem.
2013. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem 4-5 éves koromba szedték ki. Iszonyatosan beteg voltam miatta, nem sok híja volt annak hogy belehaljak... :/ Nagyon sokáig voltam vele kórházban kb 3-4 hónapig, és nem volt egyszerű a műtét... Persze ez speciális eset volt az én helyzetembe, szerencsére az ország legjobb orvosa műtött, valami Jakab László, vagy nem tudom már:c Nyugi, szerintem ha nincs olyan szinten begyulladva csak ajánlott a kiszedés nem lehet bajod tőle. Elaltatnak aztán ennyi, nem fogsz érezni semmit:)
2013. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi tortent hogy majdnem belehaltal?
2013. aug. 1. 17:42
 5/9 anonim válasza:
Hát nekem nagyon be volt gyulladva az az igazság. És elmentünk az orvoshoz de ő azt mondta megfáztam, aztán egyre roszabbodtan megint vissza mentünk azt mondta hogy valami vírus és nem vette észre a hülye hogy be van gyulladva a mandulám, egyre rosszabbullettemnem ettem már majdnem kiszáradtam mikor elvittek vérvételre és kiderült a vérsüllyedéssem a 15-szöröse a mengengedetnek és jött értem a mentő.. röviden ez a történet, és úgybe volt gyulladva a mandulám hogy az orvos nem mert megműteni nagyon sokáig, mert azt mondta nem élném túl, ezért vagy 1,5 hónapot voltam a kórházba aztán még az után is bent kelett maradnom miután megműtöttek heiszen nekem elég komplikáltak voltak a dolgok meg stb.. de erről csak is kizárólag az a hülye nemnormlis orvos tehetett aki nem vesz észre egy ilyet-.-""
2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnàlom:/nekem amúgy nem a mandulàm hanem a torkom gégém hangszàlam meg az arcom szokott begyulladni...az arcom annyira hogy levegőt nehezek kapok...a torkom meg úgy hohy hangok nincs...ja meg a hörghuritgyulladàsom szokott még lenni...azt mondta egy ismerosom hogy a torokmandulamat kell kivenni...szerinted is?es az arcureggyulladasba tenyleg igy bele lehet halni?:/
2013. aug. 2. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
18 évesen vették ki, reggel 9-re mentem be a kórházba, 1-kor műtöttek, másnap reggel 8kor mentem haza. Azt mondják felnőtt korban jobban megszenveded a műtétetet.
2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És altattak. Nem volt semmi gond, rögtön a műtét után 10-15 perccel felébredtem, csak utána toltak vissza a szobába, semmilyen mellékhatása nem volt.
2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)és szerintetek az én tüneteimmel ki kell venni?://
2013. aug. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!