Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerinctornával tényleg "nyerhe...

Gerinctornával tényleg "nyerhetek" akár néhány centit?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és 173 cm magas. Mindenképpen jó lenne, ha valamilyen úton-módon nőnék még egy kicsit, ha csak 2-3 cenitit is. Állítólag a megfelelő gerinctornával akár 5 centit is nyerhetek, de néha a növekedési hormon beszerzése is megfordul a fejemben. Mit csináljak?

2013. aug. 2. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezekkel max árthatsz, főleg ha ennyire megszállottan akarsz magasabb lenni... De kétlem hogy bárkire is hallgatnál.
2013. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én, mint nő írom neked, hogy a 173 cm-el, legalább is szerintem, semmi probléma nincs. Nyílván nem egy kosaras termet, de már teljesen átlagos férfi magasság. Ha a lányok miatt fő ezen a fejed, felesleges. Az ilyeneken csak a buta, értelmileg és érzelmileg üres pláza p*csák akadnak fent, egy értelmes nőt ez nem zavar. Nekem pl. 3 cm-el alacsonyabb barátom (én 175 cm vagyok).


A gerinctornával valóban nyerhetsz amúgy néhány centit, de nagyon vigyázni kell vele és megfelelő módon végezni, mert különben négykézláb járhatsz mindenhova, úgy tönkremehetnek az izületeid. Szerintem, ha nagyon szeretnél még nőni járj oktatásra, amit szaképpzet tornász vezet. De ha egy héten kétszer egy kiadósat úszol, attól is nőhetsz még 22 évesen pár centit.


A növekedési hormonokat meg felejtsd el a frászba, ha szeretnél szép, hosszú és egészséges életet.

2013. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én meg mint férfi írom neked, hogy te is azon ritka, értelmes gondolkodású nők közé tartozol, akik ilyeneket írnak, hogy "Nekem pl. 3 cm-el alacsonyabb barátom (én 175 cm vagyok)."


Tehát már van barátod, foglalt vagy. Ezzel nincs kisegítve sem a kérdező, sem a többi 180 alatti férfi.


A kérdésre válaszolva: Az egyetlen biztos módszer a nagyon hosszú és fájdalmas Ilizarov-módszer, amit vagy államilag támogatva csinálnak azoknak, akik tényleg rászorulnak (egyik végtagjuk legalább 4 centivel rövidebb, mint a másik vagy törpe növésűek), viszont 21 millióért bárkinek megcsinálják magánklinikán. Abból áll, hogy eltörik a csontokat a lábadban és egy fémszerkezettel nyújtják. Ez alatt ágyban fekszel és folyamatosan gyógytornáztatnak.


A hátránya, hogy ha sikeres is lesz a műtét ott marad a heg és aránytalanul hosszabb lesz a lábad, mint a tested. Ha olyan a testfelépítésed, mint Michael Phelbs-nek, csak alacsonyabb vagy, akkor bevállalhatod, de ha már alapból hosszúak a lábaid férfi létedre, akkor egy aránytalan mutánst csinál belőled.

2013. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A növekedési hormon miután lezáródtak a növekedési zónák ilyet csinál belőled: [link]


Nem éri meg. Nekem is pokol az életem hasonló magassággal, én mellette még szegény is vagyok és szűz is. De biztos, hogy nem vállalnám be, ha csak nem Shrek lenne az új férfiideál. XD

2013. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kedves harmadik válaszoló! Csupán azért írtam le, hogy a párom 3 cm-el alacsonyabb, mint én, hogy ne keseredjen el a srác a magassága miatt, ugyanis vannak értelmes felnőtt nők, akiknél ez századrangú dolog, illetve (bármilyen elcsépelt, közhelyes és álságos dolognak is hangzik manapság) van olyan dolog, amit úgy neveznek, hogy szeretet, és azt nem a testmagasságban mérik. Én úgy veszem észre, hogy főleg az üresfejű tini libák vagy a kifejezéstelen, beképzelt, ostoba műnők nem látnak többet az izomnál és magasságnál egy férfiban, és szerény mentális képességeikből adódóan, ismeretlenek számukra az olyan fogalmak, mint a stílus, a jellem, az intellektus, ez utóbbi dolgokat csak bizonyod intelligencia szint fölötti nők értékelik magasabbra, mint a lufi bicepszet és a 190-es testmagasságot (persze a kettő nyílván nem zárja ki egymást).


És még egyszer, úgy gondolom, hogy a 173 cm miatt tényleg nem kell aggódni, mivel már a középmagas kategóriába tartozik, teljesen átalagos testmagasság, a nők jórészét már nem zavarja. Ha ehhez párosul egy egészséges, jó fizikum, megjelenés, megszólalás, simán nyert ügye lehet a lányoknál.


De "mondom", 22 évesen, ha sokat mozogsz, nyújtó gyakorlatokat végzel és úszol van még esélyed nőni simán akár 3-4 cm-t.

2013. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem sincs baj a 173-as magassággal. A frusztráló sok átlagos magasságú férfinak az, hogy az utóbbi 1-2 évtizedben "megszaporodtak" a nagyon magas fiatalok, hála a 90-es években a hazai piacra is berobbant tápszereknek, amit előszeretettel fogyasztattak az anyukák szoptatás helyet a gyermekükkel, ehhez még hozzájárul szintén a rendszerváltás utáni, a kólák és gyorskaják miatt megnövekedett szénhidrátfogyasztás a gyermekeknél, ami szintén befolyásolja a hormonokat.

Szerintem épp az a rendellenes és csúnya, hogy napjainkban 14-15 évesek között nem ritka a 180-185 cm-es gyermek. Ne hogy azt hidd, hogy nekik olyan jó, ugyanis gerincproblémák tömkelegével küzdenek, és általában az immunrendszerük és jóval gyengébb.

Minden esetre szintén lányként én is azt írom neked, hogy kb. a nők 80-90 százalékát már nem aggasztja a 173 cm-es magasság. Ez olyan dolog, hogy sok nő is meg van az áldva, hogy minél csontvázabbnak kell lenni, annál nyerőbb a férfiaknál, holott valójában ez nem igaz, és ugyanígy nem igaz az, hogy a lányok 180 alatt nem vesznek észre. Ezek csak buta agyrémek.

2013. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ha a tápszeres elméleted igaz lenne, abból irtózatos botrány lett volna a világban. Ennyi évtized után már biztosan kiderült volna.


A nők pedig maximum elnézik, beletörődnek az alacsonyabb testmagasságba, de ha tényleg végignézed az alacsony fiús kérdéseket, általában 4 különböző halmazt lehet csinálni.


1. Alacsony lányok (165 alatt) akik kifejezetten magas pasikra vágynak. Náluk genetikailag védve az álláspont.

2. Magas lányok (170 felett) akik kifejezetten magas pasikra vágynak. Náluk társadalmilag védve az álláspont.

3. Lányok, akik nem szeretik a magassarkút és már azzal is megelégszenek, ha a pasi 1 centivel magasabb. Az alacsony részhalmazuk az alacsony pasikkal is kompatibilis.

4. Olyan lányok, akik képesek beleszeretni náluk alacsonyabb pasikba is. Ezek nagyon kicsi részhalmaza az, akiknek a mai napig ő a pasijuk, férjük, nem pedig csak egy expasi.


A túlsúly és a testalkat mindkét nemnél létező jelenség. A nők sem szeretnek mázsás férfiakkal járni. Tehát a túlsúlyt (ami vagy lelki vagy anyagcsere BETEGSÉG) nem kéne szembeállítani a magassággal.


De ha nagyon akarod: [link]

Hol találsz olyat, amikor a nők a náluk alacsonyabb pasikhoz vonzódnak?

2013. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A "tápszeres elmélet" csak egy ok a sok közül, ami szerintem igen is közrejátszik abban, hogy sokkal több manapság a magas fiatal. Általában a táplálkozási szokások utóbbi évtizedekben történt drasztikus megváltozása is egy erősen döntő faktora a testmagasság megváltozásának.


Másrészt ki tartok amellett, (és persze ez szubjektív tapasztalat) hogy a nők nagy részét, és így engem sem zavar az, ha egy fiú 173 cm (ami már nem az alacsony kategória). Vegyük azt az esetet, hogy van egy jóképű, jó kiállású, okos, igényes, sármos férfi, aki "ne hagyj Isten" 173 cm("micsoda szörnyűség"). Ha nekem tetszik a srác nem fogok fent akadni egy olyan bagatell hülyeségen, hogy néhány cm-el alacsonyabb, mint napjainkban sok fiatal, és aki az a lány aki emiatt eleve bezárja az ajtaját egy fiú előtt mélyen szánalmas.


Vagy rohadt sokat érek egy, mondjuk 185 cm-es férfival, ha mondjuk buta, mint a föld, ronda, mint az országút és egy egysejtűben több érzelem van, mint benne. Valahogy én sem mérő szalaggal mérem férfiasságot.


A párom 174 cm (én 171 vagyok). Együtt lehetnék helyette egy 190 magas focistával is, de eszembe nem jutott, hogy összejöjjek vele, mert nem fogott meg egyszerűen semmi benne. És ez egy fontos dolog. Szeretem (és sok más ember is szereti), ha a külsőnek van tartalma, nem csak üres, hús-vér anyag, hanem van mögötte stílus, igazi, belső csorbíthatatlan szépség, amely kiül a külsőre és az intelligensebb lányok ezt (és itt megint egyetértek az előző hölggyel) valahogy jobban díjazzék, mint a puszta külsőségeket. És én is megfigyeltem, hogy azok a csajok, akik úgy tekintenek a férfiakra, mint valami üres tárgyra, aminek nincsenek érzései, semmi mélyebb értéke, azok egetverően ostobák és üresek.


Viszont az szomorú hogy megint a test kultuszát éljük. Az olyan testét, ami csak matéria és nincs mögötte semmi. És ez nem csak a testre igaz, hanem minden másra. A kifejezéstelen forma az, ami az előtérbe került, a társadalom elkorcsosult az értékek kikoptak. Nincs szerelem, csak járás és nincs barát csak haver, nincs párom csak pasim vagy csajom (remélem érzed a különbséget). Mélységesen butul és satnyul a világ.

2013. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
"Hol találsz olyat, amikor a nők a náluk alacsonyabb pasikhoz vonzódnak?" Az ismerettsési körömben két olyan sok éves komoly kapcsolatról és egy házasságról is tudok, ahol a nők néhány centivel magasabbak (175-180 körüli nők). És érdekes módon, úgy veszem észre mindegyik kapcsolatban imádják egymást. Sőt! Nekem az első srác, aki igazán be indított kamasz lányként "csak" velem egy magasságú volt. Mindenkinek más az értékrendje...
2013. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Vagy rohadt sokat érek egy, mondjuk 185 cm-es férfival, ha mondjuk buta, mint a föld, ronda, mint az országút és egy egysejtűben több érzelem van, mint benne."


Demagóg vagy, ugye tudod? Ez nem így működik. A magasságot EGYENLŐ tulajdonságokkal kell párosítani. Vagyis kit választanál inkább mondjuk két klón közül, ha csak a magasságukban térnek el? A 173 centiset vagy a 185 centiset?


A nők többsége (még az 150-160 kategória is) a 185 centiset választaná.


Azzal egyetértek, hogy a mélységesen butul és satnyul a világ, viszont a test kultuszával nem.


Én szívesen élnék a Gattaca világában. Elvégre azért vagyunk főemlősök, hogy ha már bebizonyítottuk sokadszorra is, hogy nem létezik Isten (bár a vallásosak mindig kitalálnak valamit), akkor mi legyünk saját magunk istenei azzal, hogy tökéletes egyedeket hozunk létre. Vagy laboratóriumi megtermékenyítéssel, vagy azzal ha a tökéletes külsőt vadásszuk.


Ha valaki végtelenül ostoba, akkor az egy hátrány, de általában egy magas, jóképű és izmos pasi utódja a külsőt fogja örökölni (mivel mindig a pozitív, azaz a LÉTEZŐ vagy több a domináns allél, nem pedig a negatív, azaz a NEM LÉTEZŐ vagy kevés), ezért is lesz egy szőke és egy néger gyereke is sötét bőrű és egy kék és egy barna szeműé barna szemű vagy egy magas és egy alacsonyé nagyobb eséllyel magas, mint két alacsonyé.


Az IQ-ba pedig többet számít bele a neveltetés kicsi kortól, mint a gének. De mivel a tudósok hiába alkotnak maradandót, emiatt nem népszerűek a nők körében, ennek valami oka csak van.

2013. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!