Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az engem...

Hogyan kezeljem az engem folyton érő pánikhelyzeteket? 20/f

Figyelt kérdés

Már fiatal korom óta, jelen van életemben a pánik, egyből megjelenik, ha valami rossz történik velem, elrontok valamit vagy valamit túl nehéznek találok. Ilyenkor fáj a hasam, kétségbe vagyok esve, és sírni tudnék. Pedig az alapvető jellemem nem ilyen.

A munkahelyemen is rengeteg stressz ér és akkor előjön ez a félelem, a pánik, és meg szívesebben felgyújtanák magam körül mindent. Nem vagyok megfizetve a munkahelyemen és ez is nagyon aggaszt, nincs bennem élet a munkahelyemen, ez pedig a teljesítmény bér miatt nagyon aggasztó és mindig előtör belőlem a pánik. Mit lehetne ezzel kezdeni??? Nem akarok így élni, irigylem a többi embert akik ezt a munkát nyugodtan tudják végezni, de én sajnos más vagyok... a való életben is van érzékeny oldalam, de többnyire nem. Hogy tudnék megváltozni? A pánik megöl belülről, és sokszor már nem is a körülmények hanem az aggaszt, hogy ki fog rajtam jönni. Mit tehetnék, hogy semmi se érdekeljen, ne érdekeljen a világ, csak éljek úgy mint mindenki más??



2013. aug. 5. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vodkával.
2013. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szondáztatnak a munkahelyen néha..
2013. aug. 5. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:

valahol nem vagy magaddal tisztában.


vagy félénkebb vagy annál, hogy kiharcold a téged illető jogokat,


vagy, és én ezt tippelem, beképzeltebb vagy, és jobbnak hiszed magadat, mint a többieket.

próbálj meg leülni, megfigyelni a másik teljesítményét, megpróbálni, hogy neked megy-e ez,

és ha nem megy, akkor ne a világot szidd,

hanem gyúrjál rá !!!!!!

Szorítsd össze a fogadat, ne siránkozz, ne nyavajogj, ne hidd magadat különbnek, hanem gürcölj alázatosan.


hidd el, néhány millióan naponta így tesszük mi is, mi sem születtünk királylánynak.


napról napra egyre jobb lehet a teljesítményed! és magad fölé lerülhetsz.

én drukkolok neked !

2013. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen igazad,van ennél rosszabb munkahelyem még nem volt. Sem fizetésben, sem munkakörben. Jobbnak tartom magam ennél.

És kiborít, hogy más, hogy tudja ezt csinálni, de irigylem néha őket, hogy ennyire nyugodtak.

2013. aug. 7. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

ha megnézed, mindig a szent elégedetlenség vitte előre a világot...


én autót vezetni akkor mentem, amikor anyukám kezdett vezetni, és bénázott, és tudtam, hogy ezt én ezerszer jobban fogom csinálni.


Milyen munkát végzel? Van lehetőséged kitörni?

Elég sok a napi 8 (-10) óra, amit a munkahelyünkön töltünk, de még az is megoldás lehet, hogy ezt kibírod, és a magánéletedre koncentrálsz, a sportban, önművelésben, nyelvtanulásban, a "családi jól-lét", közérzet megteremtésében is lehet örömöt, elégedettséget adó tevékenységeket találni.

2013. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Reggeltől estig dolgozom egy raktárban, amire hazaérek már nem sok mindenre van erőm. HA rám tőr a pánik nem tudok belőle kitörni, hiába gondolok bármi másra..

Szinte az élet minden területén egy csődtömeg vagyok...

2013. aug. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!