Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszios es paranoias...

Emily ghost psicho kérdése:

Depresszios es paranoias vagyok? Hogyan gyozzem le?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok.Nincsenek barataim az osztalytarsaim utalnak es ebben a kicsivarosban senki nincs akivel baratkozni tudnek.Egy ideje mar mindennap szar a kedvem es dokat sirok volt h vagdostam magam.Ha kimegyek az utszara felek, hogy megakarnak eroszakolni, vagy megolnek mindig figyelek nembizok senkibe ejszaka pedig meg otthol is rettegek.De viszont horror fuggo vagyok imadom a vert felek a horrortol de megis imadom.Imadom a vert sokszor direkt megvagom magam.Mindig latnom kell egy filmet nembirok nelkule elni es mindig a gyilkosoknak drukkolok, sokszor gondolok arra, hogy en is kinyirhatnam az ellensegeim..Vonz a temeto, es az ilyesmi nameg imadom a gyogyszereket valamikor csak ugyy beveszek ezt-azt vagy 8 pirulat mindenbol..Korabban voltam mar orvosnal de csak nyugtatokat irt ki amiatt is nyugtato fuggo vagyok..A sajat anyamban sem bizok felek, hogy o is megakar olni.Mindentol felek nem merek baratkozni ugyerzem mas vagyok mert ebben a kisvarosban senki nincs aki suicide silencet vagy hasonlo zeneket hallgatna vagy barmiben eggyet ertenenk.Ugyerzem semminek soha nincs ertelme.Ugyerzem egy torszulott vagyok es nem erek semmit csak a horrorfimekben talalok ertelmet es a hasonlo brutalis dolgokban.Volt, hogy majdnem megoltem unokatesomat egy kessel mert nem adott nekem igazat.valamikor ugyerzem egy senkivagyok valamikor pedig, hogy kulomb vagyok mint a tobbi 13 eves..Ami a legrosszabb egyszeruen ember undorom van.Ugyerzem, mintha nem is lennek ember hanem valamilyen mas leny, egesz eletemben mindenki csak serteget kerlek ne nevessetek ki ti is.Elore is koszia valaszokat..

2013. aug. 18. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!