Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e valakinek tapasztalat...

Beloriss kérdése:

Van e valakinek tapasztalat arrol, hogy a Crystal Meth (methamphetamin) fuggoseget hogyan lehet gyogyitani es mit okoz az egyennek aki fogyasztja? Van tapasztalataitok leszokasrol, es tudtok valakirol aki felhagyott ezzel es ujra normalis eletet el?

Figyelt kérdés

A nejem Crystal Meth fuggo es elhagyta a csaladot, bujkal...a gyerekeivel sem tartja a kapcsolatot. Velem - akirol tudja hgoy tudom az okot - vegkeppen nem.

Hazudozik es most meg alkalm szeretoje (szinten erosen drogfuggo) is van, aki adja neki a drogot. Es dolgoztatja ezert minden elkepzelheto modon (nem reszletezem).



#kábítószer #methaphetamin #Kristaly meth #Kabitoszerfuggoseg #Leszokas a narkorol #Drogfuggoseg #Drogrechabilitacio
2013. aug. 21. 05:01
 1/5 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Ha nem drogozol...tovább élsz.
2013. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hat ez semmit sem segitett de koszi hogy ugy erezted hozza kell szolnod... remelem lesznek ertelmesebb es hasznosabb hozzaszolasok is...

Ennyit amit irtal en is tudok...

de koszi hogy megtiszteltel hogy hozzaszolsz.

ha valakinek valami hasznalhatobb adata van errol, szivesen latom... koszi

2013. aug. 30. 04:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom, meth téren, de tény, hogy nagyon rá tud állni az ember, ez az egyik legaddiktívabb szer..sajnos ha nem akar leszokni, akkor hiába vinnéd el erőszakkal a legjobb klinikákra, elvonókra, idővel visszaesne.

Nekem ha egy szerettem ennyire súlyos függő lenne, akkor bármennyire is fájna, bármennyire is haragudna rám, bezárnám egy szobába és csak ételt kapna egy hónapig (ez nem olyan, mint a heroin, hogy belehalhat, ha egyből megvonják), utána pedig ha lehiggadt, kicsit kitisztult, elvinném egy jó pszichiáterhez. Persze ez egy szélsőséges megoldási javaslat, de a ti helyzetetek is eléggé annak tűnik..

2013. szept. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom, en is gondoltam erre. De most azt sem tudom hol lakik. Viszont ha valamikor esetleg hazater, akkor meg fogom csinalni amit irtal. Azzal egyet ertek hogy neki kell a dontest meghoznia.

A problemat az is fokozza, hogy nagyon fiatalon ismertem meg, 19 eves volt. Nem egy egyetemet vegzett no, de nagyon jo anya volt es jo feleseg minden teren. Viszont ettol a szertol "raebredt" hogy eddig nem "elt". Amugy most sem el, sot igazabol elo halott... csak a szertol nem latja. Viszont nem valaszol egyetlen egy uzenetre sem... elzarkozik minden megoldastol. Masfel eve tart nala a horror.

Raadasul a szert nem onszantabol kezdte fogyasztani sem. Megeroszakoltak es raallitottak amikor tavol volt tolem. Igy okoztak neki egy traumat is nemi teren amit a szer hatasaval probal elfolytani... raadasul szep lassan elveszitett mindent ami addig ertek volt neki... a huseg mellett, a gyerekeit, a ferjet, a szulei szimpatiajat... es azt futattja most hogy ez szukseges, hogy vegre megelje onmagat "szabadon", hat valoban egy extrem helyzet... en mindenesetre neha ott vagyok hogy a remenyt kezdem elvesziteni... a lanyommal is zsarol most akit elzar tolem es a noverenel tartja, mert o nem tudja es jobb is igy eltartani... a fiamat egyedul nevelem... o biztonsagban van.

ez a drog megvaltoztatta a kinezetet, a szemelyt magat... aki egy szivlelek ember volt, most egy erzeketlen senki... es az elmeje is kezdi felmondani a szolgalatot... legutobb honapokkal korabban lattam, akkor sokszor amolyan rovidtavu amneziaja volt... azaz rovidtavu eemlekezetkiesese, elmondott valamit es par perc mulva megismetelte egyszer vagy ketszer... es nem emlekezett ra hogy elmondta mar... a hangulata igen labilis... neha agressziv, neha eroszakos, neha depresszios, olykor pedig letargikus...

a valaszt koszonom... hasznosnak tartom

2013. szept. 12. 01:22
 5/5 anonim válasza:
én olvastam egy növényről, a neve ibogain...azt írják róla, hogy szinte minden függőségből "kigyógyít", és bár nagyon erős, de 10 kábítószerfüggőből 8 teljesen elhagyta rossz szokásait a kezelések után..... viszont vigyázni kell vele, mert nagyon erős gyógyszer, ha rosszul adagolják, akár halálhoz is vezethet... (nézz utána interneten, nem akartam hülyeséget írni, de mikor megláttam, nagyon örültem, mert a férjem erősen kábítószerfüggő és bár drága, de egy próbát megér...)
2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!