Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kérdésem . Tudsz...

Van egy kérdésem . Tudsz segíteni hogy hogy legyek anorexiás . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyum mindig mondja hogy dagi vagyok pedig 160cm és 53 kg vagyok.

#betegség #anoreszia
2013. aug. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Paprikáskrumplit kolbásszal.


Ennyire hülye nem lehetsz!

2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Ha anyukád szerint ez sok, akkor segítsen neked, ne pedig azt hajtogassa, hogy dagi vagy.

2. Először az emberek meg szoktak próbálni odafigyelni az étkezésre és a testmozgásra, értelmes emberek ÍGY szoktak fogyni, nem pedig hánytatni akarják magukat. Te még nem hallottál fogyókúráról?

2013. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És most már tudom hogy nem kell ennem egy falatot sem mert nekem nem kell kaja .
2013. aug. 21. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lázadni akarsz, akkor arra sokkal jobb módszerek is vannak.

Persze, ha van pár felesleges éved, amit elpazarolnál a fiatalságodból az evészavarra, hát hajrá, de tudd, hogy egy idő után baromi szar lesz, hogy mindenki etetni akar, mert annyira kiállnak a csontjaid, hogy az ágyban fekve is érzed, ahogy nyom. Nem tudsz aludni, nem tudsz elmenni sehová, nehogy ott enni kelljen a társaságban, később a barátaidtől is elszakadsz, befordulsz, és évekig dolgozhatsz majd azon, hogy egy falat ételtől ne kapj rögtön hányingert. Én is anorexiás akartam lenni. Okosnak hittem magam. Én biztos nem esek bele mások hibájába!

Legszívesebben baseballütővel ütögetném a fejem, amíg ki nem hullik belőle ez a sok értelmetlen szokás, berögződések és kalóriatáblázatok tömkelege, mert elviselhetetlen!!! Hogy lehettem mégis annyira egoista, hogy anorexiás akartam lenni? Hát most már az is vagyok. A pszichológusom legalábbis azt állítja, én még mindig csak röhögök ezen a lehetetlen állításon.. Az, hogy a BMI-m 14 (se) nem bizonyít semmit... én nem vagyok ilyen buta,mint a mai tinilányok. Persze.

Tudd, hogy miről beszélsz!

2013. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jézusom,te komolyan beteg vagy!Sürgősen menj el egy pszichiáterhez,aki segít és az anyukádnak is szüksége lenne segítségre szerintem.Egy 160 cm magas gyermek NEM dagi a maga 53 kg-jával!
2014. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!