Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és állandóan...

15 éves vagyok és állandóan merevedésem van és ez néha nagyon zavaró, miért van ez?

Figyelt kérdés

Általában reggel leginkább majdnem egésznap, de iskolában órák közben órák utáni szünetekben hazafele menet,

egészségügyi probléma?, tud valaki segíteni vagy tippet adni hogy ez baj -e egyáltalán?



2013. aug. 22. 21:42
 1/6 anonim válasza:

Örülj neki, mások azért imádkoznak, hogy álljon már fel :D

Komolyra fordítva a szót, tényleg nézesd meg.

2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

bocsi az offért

Nálunk infó teremben, egyik srác megjelenített egy képet, amin egy neccharisnyás csaj volt, a mellette ülő meg ránézett, azt a padtársa meg ordított h áll a fütykös, szegényen egy csomóan nevettek.


Még egyszer bocsi az offért, csak eszembe jutott :D

2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
önkielégítést végzel? ha nem akkor az a baj ezért van merevedésed állandóan ha igen akkor próbáld ki hogy többsözr csinálod, most pont abban a korban vagy mikor a hormonjaid igenis akarják szerintem tök természetes ilyen korban
2013. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jajj túloztam :D.... tehát úgy hogy reggelente ez gondolom természetes. mikor megyek suliba akkor nem, csak mondjuk óra közbe .. óra végén mikor mindenki kiáll a padból és megyünk ki szünetre, próbálom vissza fogni, alig várom hogy vége legyen a tanításnak mert mikor megyek haza akkor már nem, de viszont olyan nadrágot veszek fel amin annyira nem látszik mert buszon is ha látok egy szép lányt

akkor is merevédsem van... sokat szoktam maszturbálni

de így délután estefele már nincs igazán merevedés

2013. aug. 22. 21:56
 5/6 A kérdező kommentje:
szinte majdnem minden órán van ez:/
2013. aug. 22. 21:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez most ilyen korral járó dolog?
2013. aug. 23. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!