Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, legerősebb...

Melyik a legjobb, legerősebb vény nélkül kapható fájdalomcsillapító? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Jó lenne ha olcsó is lenne és ilyen dobozkában lenne, nagyobb kiszerelésben. Ilyen pl. az ibumax, de azt már nem szedem mert lehet hogy az okozza a problémákat (mellékhatás). Szóval kéne valami új fájdalomcsillapító ami jó. Köszönöm

2013. szept. 6. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fájdalomra kell?
2013. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
általános fájdalomcsillapítóra gondolok, mert mikor mire kell. valami olyan ami nem csak pl. menstruációs fájdalomra van, hanem úgy mindenre. ilyesmi volt az ibumax is
2013. szept. 6. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van még, de a három leginkább használt hatóanyag a vény nélkül kapható fájdalomcsillapítókban az ibuprofen (feltételezem az Ibumax is az), a paracetamol (pl. Rubophen, nekem hat, de legtöbb ember szerint gyenge) és a diklofenák, pl. a Voltaren Dolo. A 25mg-s a Voltarenből szerintem emberes.
2013. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon jó volt az Aktil ultra,Panadol, Algopirin és társai, pl a Flex, ami nagyon jó : Aflamin. S ez a gyulladást is leviszi..
2013. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az Ibumax is ibuprofen hatóanygú akárcsak az Algoflex és az Algoflex M is, de ilyen pl. a Norifen is,ezeket sem fogod bírni,ha az Ibumaxot nem bírtad. Próbáld meg a Saridont,v. a Voltaren dolo-t esetleg Panadolt. Nem csak az Aflamin gyulladáscsökkentő is,hanem a több is,ráadásul az Aflamin recept köteles.
2013. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi az az Aktil ultra?
2013. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Aktil antibiotikum, az Advil Ultra ibuprofen.
2013. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2013. szept. 6. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen :)

Pontosan ezért kérdeztem. Aktilt nehogy bevegyél fájdalomcsillapításra :)

2013. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt úgysem kap recept nélkül, a gyógyszerész meg vágta volna, hogy Advil, mert az Aktilból nincs ultra.
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!