Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a hasam? Szerinte...

Mitől fájhat a hasam? Szerintetek komoly?

Figyelt kérdés
4 éve volt egy balesetem, aminek következményében a májam felrepedt és belső vérzésem volt. Azt javasolták, hogy aludjak egyet és ha másnap is fáj akkor bevisznek a kórházba. De anya nem várt, még aznap bevitt és ultrahangot követelt, ám a doktornő is várni akart vele. De anya erőltette. Akkor derült ki, hogy még 1 óra és elvérzek. Ha megvártuk volna a másnapot, én már nem lennék. 4 órás komoly életmentő műtétem volt, aztán 1 hónap az intenzíven. Hiába van 4 éve még mindig kísért. Után járnom kellett doktorokhoz, mert féltem, nem tudtam aludni, félni kezdtem a haláltól és az utána következő SEMMITŐL. Nekem ez a SEMMI nagyon ijesztő szó. És az, hogy örökké semmi... attól sírni tudnék. Szóval ennek már 4 éve. Ma izomlázam volt az egész testembe. Nem tudom mitől, hiszen nem volt kemény a tesi óra, azon kívül most nem sportolok. És az izomláz mellett a hasam is fájt egész nap. De furán. Nem görcsölt és nem simán fájt. Ha levegőt vettem és behúztam a hasam már fájt. Nem veszem nehezen a levegőt, de még is olyan érzés van bennem. 4 éve is nagyon fájt a hasam és ezért most félek. Nem érte a hasam ütés. Vagy is ha érte is nem nagy, mert nem rémlik, hogy nagyon beütöttem volna! Szerintetek mitől fáj? Miért? Bunkók kíméljenek!

#hasfájás #műtét #hasi görcs #has baleset #máj műtét #hasi vágás.
2013. szept. 7. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha nem lenne ilyen előzményed,akkor azt gondolnám várjál,de így jobb lenne,ha elmennél orvoshoz minél előbb.
2013. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez az örökké semmi engem is foglalkoztat, nagyon félek tőle, és nem tudom elképzelni milyen lesz:((((((


szerintem menj dokihoz és megnyugtat:)

2013. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!