Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom spermaeredménye...

A párom spermaeredménye valaki ért hozzá, hogy még is mire számitsunk? Én nem értek hozzá ez az eredmény most jo vagy rossz? Természetes uton teherbe eshetek, vagy csak inszem?

Figyelt kérdés

A párom spermaeredménye

Spermagyűjtés: 3.5ml. Norm. Viszkozitás, norm. Cseppfolyósodás

spermakoncentráció: 10M/ml.

Motilitás:

30%-a gyors progresszív

20%-a lassú progresszív

50%-a imobil

morfológia: 30%-a épp

chlamydia, ureaplasma, mycoplasma: negativ Én nem értek hozzá ez az eredmény most jo vagy rossz? Természetes uton teherbe eshetek, vagy csak inszem?



#baba #meddőség #Rossz spermaeredmény
2013. szept. 14. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Haho van itt valaki akitől választ kaphatok ??? :(
2013. szept. 16. 16:47
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

A szakirodalom szerint:


Spermiumkoncentráció: legalább 18 M/ml fölött normális


Motilitás: legalább 50%-nak kell lennie a gyors+ lassú spermiumoknak vagy legalább 25%-nak a gyorsan mozgónak

-> ez nálatok éppen teljesül


Morfológia: legalább 30%-nak kell normál morfológiájúnak lenni-> ez is éppen teljesül


Tehát: a spermiumkoncentráció az ideális alatt van, a többi értéketek pedig épp az alsó határon mozog. Mivel nem vagyok szakember, nem tudom, hogy ezzel mennyi esélyetek van. Gondolom mentek vissza az orvoshoz, ő biztosan elmondja majd.

2013. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ezek szerint nincs olyan nagy baj? Már voltunk dokinál de nem sok biztatott mondott, majd most megyünk el egy magánrendelésre.... egy épként akinél voltunk ö azt javasolta hogy a párom szedje a Multi Maca készítményt 3 honpapig és újabb vizsgálat. Valakinek használt már a Multi Maca?
2013. szept. 17. 17:11
 4/12 A kérdező kommentje:
??????????? :(
2013. szept. 23. 16:43
 5/12 anonim válasza:
Ebből lombik lesz, de ne keseredj el. nem ijesztelek nekünk 8millió volt és lombikozunk.
2013. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi elmentünk egy magánrendelésre és ott a doki inszemet ajánlott. Szerinted ez hülyeség? És nektek mit ajánlottak , mert az én páromnak a forever multi macát ajánlották 3 honapig . ( remélem használ) Amugy sok sikerert nektek .
2013. szept. 25. 18:51
 7/12 anonim válasza:
Mi lombikra megyünk (ICSI így utánna tudsz nézni) párom a FER14 -et szedte 3 hónapig, semmi eredmény nem volt tőle, sőt még rosszabb lett. Most jelenleg magnéziumot és cinket szed.
2013. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nektek milyen lett a párod eredménye? a doki szerint nálam is bibi van hogy a tüszök kicsik :( ja és hogy nincs tüszö repedésem
2013. szept. 26. 18:13
 9/12 anonim válasza:
Egy hónappal ezelőtt rosszabb volt, mint a fer14 előtt, de lehet hogy valami gyulladás miatt. Jövő héten kell vissza menni, majd akkor elmondják a továbbiakat.
2013. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csomót olvastam a témával kapcsolatban már, és evvel az eredménnyel valószínű , hogy csak lombikkal jön össze a baba... de akkor mért mondta a másik doki (másik doki magánrendelésen), hogy inszemet javasol?? Én ezt nem értem , akkor csak a pénzt akarja lehúzni tőlünk??
2013. szept. 27. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!