Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy agydaganatom...

Lehetséges, hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor fáj a fejem,nem sima fejfájásom van abban biztos vagyok.

Egyik du.elkezdett szokás szerint fájni a fejem ilyenkor nagyon rosszul érzem magam,bevettem egy fájdalomcsillapítót és már fél 9-kor el is aludtam,de rá 3 órájára arra ébredtem,hogy széthasad a fejem,minthogyha valaki rugdosná,nem bírtam még csak felülni sem az ágyban és ez már nem az első eset volt többször is megtörtént már ez csak akkor nem volt ilyen erős a fájdalom,de mindig csak este jön rám,mostanában sokat is szédülök minden előzetes ok nélkül,a lábam és a tarkóm is nagyon sokszor fáj a közérzetem is megváltozott nagyon ritkán van most már jó kedvem állandóan lehangolt és kedvtelen vagyok!

Érzem magamon,hogy valami nem stimmel,de mitől lehet ez?

Olvasgattam itt a netten és ezek a tünetek agydaganatra utalnak!

Nem tudom mit csináljak,dokihoz nem merek elmenni hátha kiderül,hogy tényleg gond van,meg a dokink amúgy sem egy lelkiismeretes orvos,biztos vagyok benne,hogy mivel fiatal vagyok(25)annyit fog csak mondani,hogy biztos a stressz miatt,de attól tuti nem már 10 éve stresszesen élek mégsem voltak ilyen tüneteim eddig soha!

Sajnos anyukámnak mind a 2 melle,mind a 2 lába,mind a 2 petefészke és az anyaméhe is cisztás,és azt olvastam,hogy én ezért sokkal hajlamosabb vagyok a rákra/daganatokra mint alapban más.

Mit tegyek?


2009. nov. 6. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
nagyon nem valószínű. emiatt egyből agydaganatra gondolni minimum pesszimizmus, ha nem hipochondria. vizsgáltasd ki magad, és akkor megnyugodhatsz.
2009. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
39%
Szerinted az agydaganattól lehangolt meg kedvtelen vagy? :) Menj el dokihoz majd ő megvizsgál.. De hogy agydaganatot nincs az tuti.. :)
2009. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves második.

Képzeld el,hogy egy agydaganat depresszióval,lehangoltsággal stb.vel jár,mivel,hogy az agyban a daganat nyomja az idegeket!néz utána a googlén és majd,ha utánajártál légyszíves akkor válaszolj.

Hülye válaszokhoz most tényleg nincs kedvem.

2009. nov. 6. 14:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj a kórházba, megyeszékhelyen találsz fejfájásambulanciát! Ott vizsgáltasd ki magad!

Ezer oka lehet, daganat is de 999 más is.

Egy biztos: ha nem tudsz róla, hamarabb tesz el láb alól.

A barátnőm apjának már két jóindulatú daganatot távolítottak el az agyából, azóta makkegészséges.

A kollégámnak polip van az agyában, 50-50% a műtét esélye, ezért ő nem vállalta. Így gyógyszereket szed, amivel korlátozzák a daganat növekedését. Egy baj van ezzel csak: a gyógyszerek mellékhatása, hogy szinte

állandó nemi izgalma van. De inkább vállalta, mivel 3 gyerek meg a hitel. Kibírja :)


Az osztálytársam ájuldozott, hónapokig keresték a daganatot, végül kiderült, hogy csak a fogamzásgátló ritka mellékhatása nála.


Különben nekem is, és a takarítónőnek is hetek óta fáj hátul a fejünk , pedig nem szokott eddig.

Mint neked.Nem fura?

2009. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves első


Kösz szépem,de nem szoktam magamnak betegséget bemagyarázni.

kisebb náthán kívül 7éve nem voltam beteg.

2009. nov. 6. 14:11
 6/18 anonim válasza:
61%
Beteg vagy az biztos csak nem agydaganatod van hanem unatkozol... Szerinted itt valaki azt fogja válaszolni hogy bizony neked agydaganatod van?? Ha meg ennyire utána jártál akkor meg minek írsz ide?
2009. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Migrén?
2009. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bármi lehet. Talán csak szemüveg kell! Talán valami mérgezés. Esetleg migrén. Vagy pont a depresszió kísérője. Lehet daganat is. A szakorvosnak is hetekig tartó vizsgálatokra van szüksége, hogy segíthessen.

Itt találod a szakrendelések címét:

[link]


okosabb ezzel doktorhoz fordulni, mint névtelen internetezőkhöz.Nem a véleményünkön múlik, hogy mi van ate fejedben. S nincs is röntgenszemünk.

2009. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Te hipochoder vagy és mivel most k.rvára kiokosítottad magad az internet alapján az agydaganat tüneteiről, bebeszélted magadnak összeset. Hagyd abba a netes nézelődést és utaltasd be magad a neurológiára, ott majd kivizsgálnak és kimondják, hogy nincs agydaganatod.
2009. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

A fájdalomcsillapítóknak lehet a mellékhatása fejfájás. Lehet sima migrén vagy tényleg szemüveg kell.


Ha orvoshoz nem vagy hajlandó menni, akkor ne nekünk hisztizz, hogy meg fogsz halni, mert ha tényleg beteg vagy és nem mész dokihoz, akkor nem tudok mást mondani, csak azt, hogy szívás, így jártál.

Mellesleg írtad, hogy stresszesen élsz, bár gondolom véletlenül se fordult meg a kicsi unatkozó buksidban, hogy azért lennél depressziós vagy esetleg azért magyarázod be magadnak a depressziót.

2009. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!