Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és úgy érzem, hogy valami nincs rendben a bal térdemmel.

Pár évvel ezelőtt fordult elő először olyan, hogy miközben én elfordultam, a lábam a földön maradt, a térdem pedig nagyon megfájdult, olyan érzésem volt, mintha kiment volna egy picit (azért csak egy picit, mert kívülről nem látszott semmi, csak érezni lehetett), lezsibbadt az egész..ez azóta már pár alkalommal megtörtént, a legutolsó ilyen kb. két hete volt, és azóta is úgy érzem, hogy valami nem stimmel, mintha bármelyik rossz mozdulatnál kimehetne a térdem.

Ez mitől lehet? Azért ide írok, mert félek, hogy az orvosok nem vennének komolyan, mert még nem ment ki a térdem igazán soha, és magától nem szokott fájni, csak nagyon ritkán.

Nem élek valami sportos életet (tehát nem erőltetem meg), nálam ez kimerül abban, hogy napközben rohanok egyik helyről a másikra..túlsúlyos sem vagyok, inkább vékonynak mondanám magam, viszont lúdtalpam van, és kicsit csámpásan járok.


2009. nov. 7. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már ficamodott ki a térdem 4 éve. Nekem is zsibbadt akkor térdtől lefelé. Nézesd meg egy orvossal, az többet tud mondani. De ha nagyon fáj vannak a gyógyszertárakban fájdalomcsillapító krémek. Írj vissza majd kommentbe, mi történt. Jó bulást.:)
2009. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hmm, nekemis hasonló a helyzetem, lúdtalpas vagyok kicsit csámpásan járok 2 hónapja jobbra hajlott a térdem és ráestem nembírtam felállni, párszor leszívták a két porc között a vért, azt mondták h 4 hét és rendbejön, porcleválásom nem volt, csak nem gyógyult sehogy se leguggolni épphogy csak tudtam, aztán egy rossz lépésnél hiába volt rajtam a térdszorító, megint bevérzett, és érzem megint a nyomást, menni kell leszivatni megint, de hiába nemvérzik be belülről, úgyérzem sose fog teljesen rendbejönni, olyan fura érzés volt eddig hogy egyszerűen egy adott ponttól nemggyógyult tovább a térdem hanem 3 hétig ugyanolyan volt, pedig nemerőltettem, mindig fájt ha suliba voltam, leguggolni nehezen tudtam, futni nemtudtam mert úgyéreztem h megint egy rossz mozdulat és már annyi... meg a jobboldalt megnyomogattam éreztem még h mintha átlósan benyilalna a fájdalom, hiába kenegettem meg minden, egyszerűen kocogásra is használhatatlan volt, rem. ez nemörökre lesz :S
2011. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!