Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.5 éve el volt törve a...

Kb.5 éve el volt törve a bokám, műtötték is, kiszedték a fémeket, minden rendben volt, de azóta is érzékeny, gondolom az időjárásra és ha sokat mozgok, akkor is fáj este, amikor lepihenek! Ez ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Más is volt ilyen helyzetben? Ez természetes vagy valamit elrontottak? Gyógynövényes krémet használtam,de sok hasznát nem vettem!
2013. szept. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen természetes. Ha fáj, akkor lehet kímélni fogod és gyengébb lesz a sérült lábad. Kíméletes gyógytornát rendszeresen végezz! Bioptron lámpád ha van, az sokat segít, valamint a vizesruha ha fáj. Nekem is műtve van a lábam.
2013. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kímélném,csak fizikai munkát végzek,ezért nem nagyon lehet,szerintem azért is fáj,mert nem nagyon bírja az erőltetést.
2013. szept. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!