Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó székrekedés / szorulás...

Állandó székrekedés / szorulás ellen?

Figyelt kérdés
Igazából szinte sosem érzem azt, hogy wc-re kellene mennem. Szóval eleve nincs inger.. ha leülök, erőlködök, semmi. Sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, és naponta minimum 2 liter ásványvizet is megiszom. Nagyon ritkán járok emiatt wc.re. Általában aszaltszilvát, cukrostejet, lekvárt tömök magamba (no nem egyszerre, mikor melyiket), de egy jóideje diétázom, így azóta nem szívesen. Néha stadalaxot veszek be, de tudom hogy ez nem túl jó megoldás. Laevolac-cal is probálkoztam, de nem használt.
2013. okt. 3. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egyébként mióta élek igy van, anyukám detto ugyanez. Ő cigarettázik, és attól tud menni mindig.. Ez nekem nem opció :) Az lemaradt, ha számít , hogy 20/L
2013. okt. 3. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleget mozogsz? A passzív életmód nagyban hozzájárul a székrekedés kialakulásához.
2013. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Valószínű a beleiden gomák élősködnek. Nasa RO Tisztított vizet kellene innod és nem ásványvizet (amiben igen magas a szervetlen ásványi anyag) ez lerakódik a szervezetedben és nem tud kiürülni. A belekben lerakódások keletkeznek, amik kikövesednek, ettől nincs meg a bélmozgás.

Szükséged lenne egy kúra szerű béltisztításra táplálékkiegészítővel. Ez megoldható béltisztító táplálékkiegészítővel, amit a bélben lévő paraziták kiűzésére alkalmas táplálékkiegészítővel együtt jó alkalmazni. A béltisztítással együtt az immunrendszered is megerősödik.

2013. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!