Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora baj az hogy remeg a...

Mekkora baj az hogy remeg a kezem? 16/f

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Keveset mozgok.

Sokat ülök a gép előtt.

A napi 1 kötelező tesiórán kívül semmit sem mozgok intenzíven.

Rendszertelenül is alszom.

Ha valami nem ébreszt fel délutánig tudok aludni hétvégén.

nehéz elaludnom éjfél előtt.

Keveset eszem.

Nem kívánom az átlagos ételt.

Nem érzem magam soha éhesnek, helyette csak a gyomorkorgást és annak fájdalmát érzem.

Szokott remegni a kezem, eléggé nagyon, túlságosan is, félelmet keltően...

olyan 1 mm mozdul ki.

Szerintem tesi után vagy amikor fáradt vagyok, keveset aludtam akkor szokott erősödni, de általában nagyon sokszor.

És nem régiben a lábam is rákezdte de az borzasztóan erősen.

Szerintetek mi okozza ezt? Mit tehetek ellene? Mennyire súlyos a helyzet? Mit mondjak az orvosnak? Megélem e még a holnapot stb...

Köszönöm a kedves és segítő válaszokat. :)


2013. okt. 3. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam piálni, sohasem drogoztam.

Lelki állapotom:

önbizalomhiány, félénkség, és szerintem jobban aggódok kis dolgok miatt mint mások.

2013. okt. 3. 17:34
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem pont azért remeg mert lelkileg és fizikailag is egészségtelenül élsz. Muszáj többet mozogni, és ha sokat ülsz a gép előtt, az csak rosszabb... Hát szerintem mindenképp menj el orvoshoz és amiket leirtál mindent mondj el neki és majd ad alvásra is meg táplálkozásra is gyógyszert, vagy tanácsot. De ezen te is tudsz változtatni... Kezdj el sportolni és egészségesen enni aztán ha nem segít akkor tényleg el kéne menned!
2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!