Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a hosszu ideig tarto...

Lehet a hosszu ideig tarto helytelen tartasnak koze a kilatszo bordakhoz?

Figyelt kérdés

Kb. 9 eves koromtol rossz volt a tartasom, 13 evesen odafigyeltem ra, az elejen nehez volt de aztan ment, viszont olyan egy evvel kesobb megint elszoktam tole (most 16 vagyok). Szerintem kiskoromban is latszodtak a bordaim es mikor javult a tartasom akkor sem valtozott semmi, csak nem fajt a hatam.


Ha probalom kihuzni magam oldalt hatul faj, egy kicsit lejjebb annal mint ahol kilatszanak a bordaim. Akkor is ha nem huzom ki magam (igaz ugy nem annyira), viszont amikor kihuzom magam nagyon kilatszanak, mintha valami anorexias lennek...

Nem vagyok vekony se kover, probaltam hizni de csak a combomra meg a fenekemre ment a zsir..



2013. okt. 5. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kilátszik ha kihúzom magam :D Meg elég sok embernek akinek nem fedi háj azt a részt. Nem a tartás miatt van.
2013. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is kilatszodik ha nem huzom ki magam, ha pedig igen akkor meg nagyon.
2013. okt. 16. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem hinném, hogy ez a tartás miatt van :D Egyébként én is hülyén tartom magam, mert magas vagyok és a magas embereknél ez sűrű probléma. Azon a részen vékony a bőröd, nincs hájad, izmod ami elfedje, ennyi :)
2013. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nade miert nincs izmom ami elfedje? Nem azert mert gyenge a hatam a sok ideig valo rossz tartastol?
2013. okt. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!