Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziás vagyok, és állandó...

Epilepsziás vagyok, és állandóan fáj a fejem. Van összefüggés? Szedek gyógyszert (antiepileptikum), de még így is naponta fáj.

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés, de lehet, hogy más oka van.

Iszol rendesen? Jól látsz?

2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, jól látok,azzal nincs baj.

Nehézkesen,de azért a napi 1,5 liter megvan. Nem tudom mi lehet a baj,és hogy segíthetnék magamon.

2013. okt. 19. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán kevés az a 1,5 liter.
2013. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha naponta fáj a fejed, akkor miért nem mondod el ezt a panszodat a neurológusodnak, aki az epilepsziával kezel? Lehet épp az antiepileptikum mellékhatása és egy gyógyszerváltás megoldaná a problémádat,de akár a kevés folyadékbevitel is okozhatja, ill. a túlzásba vitt fájdalomcsillapítók önmagukban is képesek fejfájást kiváltani. Akárhogy is, a gyakori fejfájás egészen biztosan nem normális dolog, összefügghet az alapbetegségeddel és a neurológusodnak mindenképpen tudnia kellene erről. - Egy gyógyszerész
2013. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!