Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb vény...

Melyik a legerősebb vény nélkül kapható nyugtató?

Figyelt kérdés
Idegösszeroppanás megelőzésére kellene :S
2009. nov. 11. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Pszichológus.


Az nem megoldás, hogy döntöd magadba a nyugtatót, a kiváltó okot kell megszüntetni. Szerintem jól tennéd, ha elmennél egy szakemberhez. Ő biztos tud segíteni, és h úgy ítéli meg, akkor ír fel nyugtatót is. :)

Nem vagyok híve a vény nélküli szereknek, mert nem szüntetik meg a betegség okát, csak a tüneteket enyhítik.

2009. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ma voltam pszichológusnál. Ő mondta, hogy vegyek vmilyen nyugtatót, azt rám bízta, hogy milyet
2009. nov. 11. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

A kiváltó okot sokszor nem lehet kiiktatni.

Amúgy a legtöbb gyógyszer is csak a tüneteket szünteti meg. Lásd összes fájdalomcsillapító, vérnyomáscsökkentő stb.

Nyugtatóból vény nélküli nem sokat fog érni amúgy.

2009. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

19:59 - Nem is vagyok híve a fájdalomcsillapítónak, ilyesminek. Csak akkor veszem be, ha tényleg gáz van... De ha nagy a baj, akkor úgyis el kell menni orvoshoz is. :S

Kérdezőnek: a vény nélküli nyugtatók szerintem nem valami jók, de ha a pszichológus azt mondta, akkor válassz egyet. Esetleg kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy mit javasolnak. Ők jobban értenek hozzá. :)

2009. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz, hogy 16 éves vagyok, és félek, hogy a gyógyszertáros elküld a p*csába. Anyám meg alapból ellenzi a nyugtatókat, úgyis a leggyengébbet venné meg.
2009. nov. 11. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
A PSZICHOLÓGUS NEM ÍRHAT FEL GYÓGYSZERT, mert bölcsész kart végzett, fingja sincs, hogy milyen szer, hogy működik. A PSZICHIÁTER (aki, orvos) ír fel gyógyszert, ha indokolt, de akkor vényt is ad mellé.
2009. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Valerianát próbáld meg, ez ráadásul gyógynövény, ártani szerintem nem fog! Én alvászavarkor régen 2 Cirkulin drazséval aludtam (ez valeriana tartalmú) vagy van a Nervenpflege, vagy a homeopátiás Nervoheel. Ezek is gyógynövényből vannak.kemikália-nyugtató szerintem ninsc recept nélkül.

De ne ettől várd a csodát. Meg,mint a Te példád is mutatja,ne a pszichológustól.

Számomra nincs jobb nyugtató a barátaim társaságánál, és annál, ha azzal foglalkozhatok, amit szeretek csinálni.

2009. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam ezt a Cirkulin valerina drazsét, de meg se közelítik a Xanax vagy a Frontin hatását... szerintem a vény nélkül kapható nyugtatók nem sokat érnek :S Mondjuk nekem álmatlansághoz kellett volna, de kár is volt megvenni a Valerinát :( az ilyen nyugtatók nagyon "gyerekcipőben" járnak...
2010. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És, ami nem vény nélkül kapható, abból melyik a jó? Mehetnék pszichológushoz, de az én idegességem kiváltó okát, aligha lehet megszüntetni.
2013. máj. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én próbáltam vény nélkül kaphatóakat, de sz@r mindegyik... próbáltam ez a Superwell nyugtató/altatót, de azt hittem feldobom magam :S egy Xanax 0,5-öt semmi nem éri fel, az isten király, évek óta azt szedem... egy idő után mondjuk nem nagyon venni észre a hatását, csak hogy jobban alszol, vagy nyugodtabb vagy, és elmúlik az a "nagyon jó érzés", ami eleinte van
2013. máj. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!