Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem elegem van a rokkantnyug...

Jack Bauer kérdése:

Nekem elegem van a rokkantnyugdíj csalókból. Mi fizetjük, hogy ők kapják a pénzt, mellette meg dolgoznak. Hol lehet feljelenteni ha ilyenről tudok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Neked mennyivel lesz könnyebb az életed, ha feljelented?

És biztos vagy abban, hogy mind csaló? Vannak fokozatok a rokkantságban, s vannak munkák, amit elvégezhetnek.

2013. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is elegem van belőlük. Vagyis az zavar, amikor valaki nem vigyáz az egészségére és később attól válik munkaképtenné, és mert mindenhol ezt látom, hogy az emberek zabálnak két pofára, nem mozognak és csodálkoznak, ha lerokkannak. És az egész ország fizeti a rengeteg pénzt a gyógyszereikre. Nagyon zavar.
2013. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudod, hogy rokkantsági mellett lehet részmunkaidőben dolgozni?
2013. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi gond lenne kis hazánkban összetenném a két kezem és megtérnék...
2013. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ti nem törődtök ilyennel, többek közt ezért tartunk itt. Meg, hogy csa kennyi gond lenne jó lenne. Nem függ össze a két dolog, értelmetlen válaszokat minek írkáltok.

A szomszédom eldicsekszi kvele, h fizet a dokinak és már "rokkant" is. Lehet cska 50e. -ft-ot kap nem tudom, de mellette még dolgozik, és keres rendesen ezt tudom. És ezt én meg te fizeted "értelmetlen" hozzászóló. Engem ez zavar és tenni kell ellene, mert a struccpolitikád semmit sem ér.

2013. okt. 21. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem érted, akkor old meg egyedül a feljelentést. A rendőrségre vezessünk el kézen fogva?


Az orvosok lefizetése ma már nem olyan egyszerű, s a felülvizsgálatok folyamatosak. Az aki nem jogosult a rokkant nyugdíjra, előbb-utóbb meg fogja szívni nélküled is. Már nem egy per folyik ilyen ügyben.

De te meg azt értsd meg, hogy a rokkantak egy része jogszerűen vállal munkát a nyugdíja mellett.

2013. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
ez most pont olyan, hogy van tőlünk nem messze egy fizetős parkoló, van benne 2 rokkant hely ami mellesleg ingyenes, az egyikben minden áldott nap parkol egy bmw m3-as... a tulajdonosa rokkant, születési rendellenessége van, így nőt fel csak közben tanult, és most egy cég vezérigazgatója... folyamatosan támadják itt is az ilyen nyomingerek, hogy nincs joga ingyen parkolni, én meg azt mondom, hogy örüljenek neki, hogy nekik nem kell az ingyen rokkant parkoló... rólad is ez a véleményem, pontosan azért amit az előző válaszoló írt... ma már rohadtul nem úgy működik, hogy lefizetem a dokit és puff rokkantnyugdíjas vagyok... inkább örülj neki, hogy te nem vagy az... törődj a magad dolgával, nem pedig azzal, hogy egy esetlegesen rokkant ember van a közeledben, aki ennek ellenére nem adja fel az életét és mellette még pénzt is képes keresni magának valamilyen munkával, nem csak béget mint egy birka...
2013. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon naívak vagytok, pedig ez ilyen egyszerű még most is. Ja, lehet rokkant vagy és ezt csinálod te is. Értem és fáj neked mi?
2013. okt. 22. 16:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kell magyarázni az oktalanságot, tudom vannak rokkantak, de ő azzal dicsekszik, hogy milyen ügyes, lefizeti a dokit, kap pénzt a semmiért, mellette meg dolgozik...ÉRTEED? Ő dicsekszik vele, mert ilyen hülye. Na ezért kel ljelenteni. Ja és nem a rendőrségen, hiába vezetnél oda kézenfogva. A kérdéesmre kértem választ, nem felesleges kommenteket, mert unatkozol aztán irogatsz.
2013. okt. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!