Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azután, ha...

Mit lehet tenni azután, ha felidegesítettek, hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés

A munkahelyem elég stresszes. Sajnos nagyon gyakran előfordul, hogy egy-két kollega figyelmetlensége/lustasága/hanyagsága/butasága miatt duplán kell dolgoznom. Ma is volt egy ilyen (konkrétan megcsináltam 160 oldalt egy papírból, amit már ki is nyomtattam, miután a kollegán biztosított róla, hogy ez a VÉGLEGES MINDEN SZEMPONTBÓL ÁTELLENŐRZÖTT forma, beleilleszthetem az én részemet. Erre kiderült, hogy tele van nyelvtani hibával a része, és kezdhettem előröl)Úgy felment bennem a pumpa, hogy szabályosan rosszult lettem, szédültem.

Hogy lehet ilyenkor ellazulni?


2009. nov. 12. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fejre állsz is, mi változna? Lazulj el, ennyi kell az ellazuláshoz.
2009. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csendes helyre vonulsz pár percre(akár a klotyóba is,ha nincs más),nagy levegő párszor,egy pohár víz.Nem érdemes ennyire kiakadni,ártassz vele magadnak.Jó,tudom ezt könnyű tanácsolni,de próbáld valahogy könnyebben lereagálni a dolgokat,nem egyből fenn a pumpa és agyvérzés!:)Sok sikert hozzá!
2009. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tombold ki magad, én azt szoktam. Elküldök mindenkit a pics*ba (akinek a hülyesége miatt épp szétvág az ideg), esetleg szídom a győzike sót, a "tudd meg most!!!" reklámot, ésatöbbi. Ilyenkor nem szólnak hozzám (esetleg röhögnek rajtam), pár perc után lehiggadok, nagylevegő, és megy minden tovább. Nem jó magadba folytani, - ha módodban áll - add ki magadból a dühöd. Még a munkahelyen is :)
2009. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

vegyél be pár szem nyugtatót mielött elmész a munkába.

Vagy verd szét a fején a könyvet kedves munkatérsadnak.

2009. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!