Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek az agydaganat lehetőségé...

Félek az agydaganat lehetőségétől! Gyengébbnek érzem magam és néha pillanatra az agyamban ilyen szédülésérzet tör rám! A fejem is szokott fájni picit, mindig máshol és csak kicsi szúró érzés! Van okom félni?

Figyelt kérdés

kétségbe vagyok esve és nagyon félek,hogy tényleg az!A memóriámmal is mintha baj lenne és sápadtabb is vagyok! Ez van már egy jó ideje.vérnyomás problémám nincsen és a labor eredményem is jó. a válaszokat előre is köszönöm!

fél éven belül töltöm a 18 at és fiú vagyok!


2009. nov. 12. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
jha és szerintem hipochonder vagyok,de szerintem ennek nincs köze hozzá
2009. nov. 12. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De, az egészet az okozza, hogy hipochonder vagy. Keress hobbit, csajozz, bulizz, olvass, tanulj, ne ilyen hülyeségeken agyalj.
2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem mész el háziorvoshoz?
2009. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, szinte minden nap előkerül valaki itt, azt gondolván hogy agydaganata van. Valamelyik portálon ez volt az egészségügyi téma?? Emberek, ez egy nagyon ritka betegség, főleg tizenéves korban, fejfájása ellenben minden embernek szokott lenni, ne legyünk már ennyire hypochonderek, vagy ha biztosra akarunk menni, keressük fel az orvost.
2009. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stressz. Nemsokára (pár hónap) múlva megjelenő pánikroham előjele is lehet. Nálam is így volt (vérvétel eredménye tökély volt nálam is). Szédülésérzet nagyon rövid ideig tart, szinte csak utólag veszed észre, hogy mintha az előbb megszédültem volna?
2009. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Agydaganat komolyabb jeleket ad, pl epilepsziás roham. A fiamank ez volt sajnos az előjele. De egy tumor okkozhat hányást is és szédűlést mert nyomja az agyat és még lehet agyvérzés is az előjele. Tehát ezek mind komolyabb dolgok mint ami neked vannak. A te esetedben lehet nem iszol eleget (nem alkoholt) az is okkozhat ilyet, meg a stressz és a levegőtlenség a szobában. De ha tutira megakarod nyugtatni magad kérj a háziorvostól egy agyi CT beutalót ott kiszűrik ezt az aggodalmadat.
2009. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!