Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet, hogy valaki 23...

Mitol lehet, hogy valaki 23 evesen nem vagyodik pasi utan?

Figyelt kérdés

baratnöm talalkozgatott egy par fiuval de 1-2 alkalom utan mindre azt mondta, hogy neki nem tetszik... kerdeztem mi meg a baj? erre azt mondja ök többet akarnak mondom mit? erre azt mondja csokot... miert nem vagyodik valaki egy pasi irant? psziches oka lehet vagy mi?

akar pasit csak a csokot es a szexet kiveve : )


2013. okt. 28. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek egyforma a libidója,
2013. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenkinek a pasizás meg csajozás a legfontosabb az életében.
2013. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nővérem ilyen.


Nálunk a családban a nők elég gázosak (anya, nagymama), valószínűleg azért :(

2013. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor még szűz is a barátnőd?? Azért ez nem normális dolog annyi idősen, még ha esetleg fél is a szextől, na de akkor a csókig csak eljutna. Ha 16 évesen gondolkodik így az még oké, 18 is talán. De 23 évesen már nem nagyon, valami nem stimmel nála. Operába járjon ismerkedni, hátha talál egy libidó nélküli fiút maga mellé :)
2013. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

attól, hogy valaki nem egy ordas k... aki odaadja magát minden szembejövõnek, ahogy ezt a mai trend diktálja, attó

l még teljesen normális, nekem példáút pont az ilyen lányok tetszenek, akiknek még udvarolni kell, kõrbezsongani, kialakítani egy kölcsönös bizalomra épülõ románcot, ami akár hónapokig eltarthat, és csak utána a testi kapcsolat... kb ez a különbség a szeretkezés és a du*ás között.

Az én párom is ilyen volt, mi már 9 hónapja randiztunk, mikor elcsattant az elsõ csók, mire lefeküdtünk elõszõr, addigra majdnem egy év, de megérte várni rá, és 1000* jobban becsülöm, mint azt a jónéhány elõdjét, akiket az elsõ második találkozásnál megkaptam...

2013. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sperseus, én 30 éves nő vagyok, nem voltam soha ordas leány, de 9 hónap után elcsattanó csók szerintem gáz. Nem élünk már a középkorban. Persze sok boldogságot nektek, örülök, ha találtál az ízlésednek megfelelő lányt, de szerintem ez akkor sem egészséges.
2013. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tény, hogy szélsõséges eset, de ettõl mêg nem hinném, hogy gáz lenne, azt meg végkép nem állítanám senkirõl, azért mert lassabban higadtabban halad egy kapcsolatban, ne adj istek késõnérõ típus, hogy ezért bármi gond lenne vele... kérdezõ, a barátnõd természete egyszerûen ilyen, emiatt nem kell félni, hogy gond lenne vele..
2013. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
9 honapig randiztatok? tehat volt köztetek vonzalom de nem volt semmi?
2013. okt. 29. 14:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ebben! Sőt! Lehet am aszexuális!
2013. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
így van, 9 hónapig semmi... de hidd el nem rajtam múlott, felõlem már az elsõ órában lehetett volna... az elsõ pár hét borzasztóan furcsa és frusztráló volt, de utána meg már rettenetesen szerelmes voltam...
2013. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!