Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy altató hallucinációkat...

Ha egy altató hallucinációkat okoz, az baj?

Figyelt kérdés
Egy szemet veszek be belőle,de nem leszek álmos csak picit,de hallucinálok tőle. Látok dolgokat,amik nincsenek. Vagy a betűk táncolnak a számítógép kijelzőjén,ha zenét hallgatok.
2013. nov. 1. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen baj, mert nagyon erős.
2013. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan lényeket látok tőle,amik lehetetlenek. vagy a fal hullámzik,stb...
2013. nov. 1. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy altató?Nem valami más? Vagy iszol rá alkoholt?
2013. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:
Milyen altatóról van szó egyáltalán?
2013. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem iszok rá alkoholt. a nevét nem írom le,nehogy lelkes emberek ezzel próbálkozzanak.
2013. nov. 1. 18:03
 6/10 sippara ***** válasza:
Keress rá interneten, sokféle tapasztalatot találhatsz (akár idegen nyelvű oldalakon). Ha kevés a tiédhez hasonló tapasztalatot találsz, érdemes visszamenni az orvoshoz, aki felírta, és neki elmesélni az aggályaidat. Az altató neve nélkül még "szakmabeli" se tudná megmondani, mennyire normális a hallucináció.
2013. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem nekem írta fel az orvos.
2013. nov. 1. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj.
2013. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sippara ***** válasza:
Akkor itt a probléma. Egy erős altató nem ugyanaz a kategória, mint egy lázcsillapító, általában teljes vérkép után, az alvásproblémák okának tudatában (vagy legalább nagyjából tudatában) írják fel, személyre szabottan. Ha alvásproblémáid vannak, vagy menj te személyesen orvoshoz altatóért, vagy próbálkozz kevésbé erős, akár homeopátiás szerekkel, mint például a valeriana relax.
2013. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bevettem egyszer egy altatót alvás előtt pár órával, és mikor ledőltem az ágyra hullámzott körülöttem minden, először a függönyt néztem, azt hittem be fúj a szellő, de az ablak zárva volt, szétnéztem és a fal is ugyanígy.
2014. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!