Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt a nagylábujjamon a...

Benőtt a nagylábujjamon a köröm, milyen beavatkozást végeznek? Bevan gyulladva, így el sem zsibbad? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

hát valószínű h ki kell vágni.

nem egy nagy műtét, de egy darabig fájni fog, meg látványra elég kemény azért maga a műtét, láttam egy videót róla:S:S

2009. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítik, nem fog fájni csak utána. Viszont tényleg brutál egy beavatkozás, ahogy kivágják a gyulladt rész, plusz a körömből is egy keveset.
2009. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem néhány éve rendszeresen benőtt, mindig kivágták, de fél év után újra mehettem vissza, kb 3 évig játszottuk ezt a dokival.

Maga a beavatkozás nem fáj, kapsz érzéstelenítőt, ami már önmagában elég undi, szóval ne nézd azt se és ahogy kivágja azt se, mert fúj.

Hidd el elzsibbad, nekem is mindig rettentetesen be volt gyulladva, de nem fájt sosem.


A zsibbadás után kb 5-10 perc lesz az egész, aztán jól bekötöznek. Nekem érzéstelenítő után se fájt soha, csak nagyon minimálisat. Sajnos nagyon nehéz utána vele, főleg ilyenkor, mikor már nincs jó idő, és nem lehet papucsban futkozni. És nemis lesz szép látvány, de viszonylag hamar pár hónap alatt visszanő.


1x nem csak kivágták, hanem össze-vissza varták is, hogy hátha úgy nem nő be többet, na akkor eszméletlenül fájt utána egész este nem tudtam aludni, bőgtem a fájdalomtől, de ez sem segített, sok év szenvedés után, valami kibszott drága gyógyszert kaptam és az segített.


1 alkalommal másik doki kezelt, az minden érzéstelenítő nélkül kivágta, azt is túléltem, bár visítottam, EZT SEMMI KÉPPEN NE ENGEDD!!


Bocs, hogy hosszú lett, ne aggódj, nem lesz vészes fájdalom szempontjából!

Jobbulást!!

2009. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Ha sebészhez mész akkor krémeket ajánlanak, de ha nem javul, akk valószínüleg ki fogják műteni. 14 éves fiú vagyok nekem már másodjára műtötték, de harmadjára is benőtt(a mai napig nagyon fáj). kapsz érzéstelenítőt, ami kicsit fájni fog, de nem annyira mint a mostani fájdalmaid.

2013. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!