Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házi praktikák lábgombára?

Házi praktikák lábgombára?

Figyelt kérdés

Tudnátok rajtam segíteni? Eléggé izzadós a lábam, hiába hordok bor cipoket, egyszeruen bepálik és gombás, meg büdös lesz :/ Édesanyukámtól örököltem..

Mit tehetnék ez ellen? Házi praktikák érdekelnének.



2013. nov. 15. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Fertőtlenítésre a formalin 10-20 százalékos oldattal: Ebből kéthetenként egy kis vattadarabra öntve kell a cipőbe tenni, és lehetőleg egy napon át benne hagyni légmentesen lezárva. Fontos: a cipőket a formalinos fertőtlenítés után legalább 2 napig szabad levegőn szellőztetni kell!

A zoknikat külön mosni a mosáshoz 1 dl 20%-os ecetet kell tenni(fertőtlenít és gomba ölő)

A talpadra éjszakára tekerhetsz diófa levelet,illetve tea formájában áztatni.

hatásos a szódabikarbónás lábáztatás.

2-3 gerezd fokhagyma összenyomva és egy kevés ecet rá-ecsetelni rendszeresen a folyadékkal minden nap reggel és este-kiváló gombaölő

Ennyit tudok segíteni ebből bőségesen tudsz válogatni amelyik színpatikus megoldás számodra.

2013. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb cukros fehér lisztes étel, a gombás részt kend be teafaolajos vízzel, tehát mondjuk 0,1 deci víz 10csepp teafaolaj ezt reggel este csináld, és elmúlik hamar. Ja és ne hordj műszálas zoknit, de púderezd a lábad.
2013. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. nov. 15. 14:28
 4/4 anonim válasza:
59%
Nekem az arcszesz vált be 1-2 hétig fürdésután szárazra törlöd és utána arcszeszel bekened minden nap és jólesz. (:
2014. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!