Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elkezdek egészségesebben...

Ha elkezdek egészségesebben táplálkozni, több zöldséget, gyümölcsöt eszem, sajnos sokkal jobban puffadok is. Persze ez lehet azért is, mert IBS-em van. Mennyi idő kell, hogy ne puffadjak és megszokja a szervezetem/gyomrom ezek a kajákat?

Figyelt kérdés

Mert a finomított dolgoktól kevésé puffadok,de hát azok meg nem túl egészségesek,ugye... :/ Vagy akkor én már csak ezeket ehetem?


Köszi előre is!


2013. nov. 18. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A zöldséget párod meg, és a gyümölcsöt ne edd össze semmivel (utána fél óra szünet, zöldség után 2 óra).
2013. nov. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Okés,köszi.Bár párolni,pároltam ,de akkor ezt az időtartamot is igyekszem betartani majd.

Ja ,és az vajon miért lehet,hogy a teljes kiőrlésűtől is baromira puffadok? :/

Lehet,hogy csak idő kell,hogy megszokja az emésztőrendszerem? De nem tudom,mert kb. 2 hetet már bírtam vele,vagyis teszteltem...

na mind1 .

köszi azért,még egyszer!

2013. nov. 18. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!