Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen másnapossága?

Másnak is van ilyen másnapossága?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nagyon szeretek inni. Sokat. Ez van. A bajom az, hogy mikor isom, másnap felkelek. Délelőtt jó kedvem van, pörög az agyam, ilyesmik. Este viszont elfog egy nagyon rossz érzés.Nem fáj valójában sehol, néha a mellkasom környékén csak.Egy jó fél éve mindig elfog egy olyan érzés, hogy szívrohamom lesz. Vagyis félek tőle!!!! És nem merek lefeküdni az ágyba, mert félek, hogy ott kapok szívrohamot. Vajon csak hülye vagyok? Összefüggésben áll ez a két dolog? Kérnék válaszokat, tippeket de ne olyent, hogy többet ne igyál!! Előre is hálás köszönet érte!

2013. nov. 23. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Csinalsz mast is? Mert van egy ket dolognak "lejövője". Ha nem akkor szerintem nincs osszefuggesbe!! :)
2013. nov. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mást csinálni. Évente 3-4 rakéta és annyi...De ez a másnaposság, vagy minek is nevezzem...hát ez valami bitang kemény. Egyéb tanács?
2013. nov. 26. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia régi poszt de hogy vagy azóta?Én is így vagyok de csak mostanában két három hónapja,ha többet iszok hasonlót érzek másnap!
2022. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 voltam,be dobog a szívem úgy érzem meg megilyedek fél álomba .
2022. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!