Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hideg allergia? SOS

Hideg allergia? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma kint voltam a hidegbe és arra lettem figyelmes,hogy csalánkiütések jönnek ki rajtam azokon a területeken,ahol nem védtem ruhával.A kezemen csalánkiütések,de a füleim csak pirosak,de nagyon viszketnek,aztán pedig égnek.Már ez nem az első eset,hogy hideg allergiára lettem figyelmes.De ma az egyik ujjam vége eléggé elzsibbadt,még most is zsibbad,ez hideg allergia miatt van?Amúgy elmúlik vajon ez az allergia? Elég szar ha nem mert még csak 18 vagyok és nyáron még úszni se tudok elmenni :( Amúgy most nyáron alakult ki amikor elmentem úszni akkor lettem rá figyelmes,hogy csalánkiütések jönnek ki mindenhol,de azt hittem csak valami bogár megcsípett,de aztán következőre is kijött és utánanézem és sajna hideg allergia :(
2013. nov. 30. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hidegallergia. Lehet elmúlik majd. Nekem is tavaly voltak zsibbadásos tüneteim a Balatonban való fürdésnél és idén nem volt már ilyen. Orvos mondta, hogy hidegallergia. Jól öltözz fel és hordjál kesztyűt.
2013. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csalánkiütéseid nem voltak ?:)
2013. dec. 3. 23:11
 3/3 anonim válasza:
Én 'csak' nagyon viszketek hidegben. Antihisztamin kell rá. Gondolom viszkettek a kiütéseid. (Cetirizin Hexal - allergiagyógyszer) Nem jön elő, ha egy fél szemet beveszek, mielőtt kimegyek.
2018. jan. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!