Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a multivit...

Mennyire igaz, hogy a multivitamin fogyasztása nem javallott erős/makacs megfázás esetén?

Figyelt kérdés
Ritkán betegszem le ,de most elkaptam egy jó kis náthát ,a "jobbik" fajtából :S .. Lázas nem vagyok ,de már egy jó hete küzdök a nyavalyámmal . Múlt hét közepén azt hittem meggyógyultam ,de a vírus visszajött ,még durvábban.. Supradyn pezsgőtablettát ittam kiegészítő kezelésként ,de azt olvastam ,hogy bizonyos vitaminok kedveznek a baktériumok szaporodásának (folsav,B vitamin),ideálisabb ha nem multi ,hanem csak C vitamint szed a beteg.

2013. dec. 2. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
hülyeség, és amúgy is az ilyen tengerimalacnak szánt mennyiségû multivitaminok nem zavarnak sok vizet...
2013. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedd a multivitamint, viszont a C vitamint emelt dózisban!!! Pl. 5-6 g/nap

Én múlt héten jöttem ki belőle, sajnos 8 napig tartott nem is emlékszem mikor volt ennyire hosszú egy megfázás, de ez nem is megfázás vírus és tényleg nincs láz!

Még az ACC200-at érdemes hozzá inni, ugyanis az az orrüregnél is tisztít, nem csak a mellkasi, tüdő lerakódásokat szedi fel!

2013. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 automatakoktel ***** válasza:
B12 öt szeretik a paraziták.
2013. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Most jöttem a patikából ,vettem Rubophen thermo italt ,meg Acc 200 -at . Remélem ezek segítségével már kilábalok a betegségből .Ezt az Acc-t meleg,vagy hideg folyadékba kell oldani .Esetleg mindegy ?
2013. dec. 2. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:

...

Akkor félrenyúltál. A fertőzésre, az immunrendszer erősítésére 5-6g C-vitamin kellene egy nap (akár, mint írták) illetve vagy 10 000 NE d-vitamin. Nem acc és hasonlók.


Esetleg aszpirin, ha a közérzeted nagyon rossz.

2013. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az acc-re szükségem van ,mert nem csak abból áll a megfázásom ,hogy folyik az orrom .A hangom is elment a lerakódott váladéktól ,annak oldására vettem az acc-t .
2013. dec. 2. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, akut módon jobbíthatnak a tüneteken különböző szerek, csak legyen meg lehetőleg a pihenés, vitamin fogyasztás, sok folyadék fogyasztás.. aztán majd kiheveri a tested.
2013. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!