Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, napi 4-5...

15 éves vagyok, napi 4-5 órákat alszok hétközbe, ez lehet sokáig bírni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én olyan típus vagyok aki igényli a napi 8 óra alvást. ha nincs meg fáradt és nyűgös vagyok. én nem bírnám sokáig.
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 II.Dartheon ***** válasza:

szerintem ez elég kevés... mióta alszol ennyit?

amúgy meg sztem 2-3 héten belül majd aludni fogsz egyhuzamban jóval többet mint 5-8 óra... bár lehet tévedek, nem ismerlek :)

2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg állandóan álmos vagyok 10 óra alvással is,de ez lehet a vashiánytól is.Haza jövök és alszok 4-5 órát néha ég pluszba délután meg 11kor lefekszek max. és fél hétkor kelek.
2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15/l ez lemaradt.
2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 hete alszok így, és napközbe nagy ritkán fáradt vagyok
2013. dec. 4. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Bírni lehet, de a testi és szellemi teljesítőképességed romlani fog, ha egyébként több alvást igényelne a tested.
2013. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem természetes ha valaki ilyen keveset alszik. Vannak emberek, akik nem tudnak többet aludni, ez egy betegség. De a szervezetük nekik is kimerül, így ők korábban halnak meg. Ha te nem vagy inszomniás, hanem csak nincs kedved aludni, meg dolgod van, akkor sem tartom jó ötletnek, pláne 15 évesen. Egyébként komolyabb problémák nélkül lehet bírni pár évig. Utána jönnek az egészségügyi kockázatok, például halál!
2013. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!