Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? El kellene mennem ortopédiára? Javasoltok valamit? A tartásommal is baj van, egyáltalán nem tudom magam kihúzni, max.1-2 percre. Komoly bajom is lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon de nagyon fáj a hátam és a nyakam. Mondjuk a 2-3 óra gép előtt űlés,a suli is,meg a tv-zés is okozhatja a hát,-nyakfájásomat,de mit csináljak? Néha valakit megkérek hogy masszírozza meg vagy valami,de nem is segítenek,semmi.... Meg ha meg is csinálják,utána fél perc múlva már megint annyira fáj a hátam meg a nyakam is ,hogy majd meg őrülök.
2013. dec. 7. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz mindenképpen. Mert szerintem nem csak azok okozzák amit írsz. Szinte mindenki csinálja ezeket a dolgokat, amit írsz.


Az ágyad rendben van amin alszol?


Amúgy meg a legfontosabb: úszás, gyógytorna, esetleg jóga. Ezek megerősítik a törzsedet.

2013. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első válaszoló, izmot kell erősíteni. A hát és vállövi izmokat kell mindenképp erősíteni.

Menj el orthopédiára, ha ott nem állapítanak meg hanyagtartáson kívül semmi mást, akkor irány a konditerem, hetem 3x.

Gerincferdülésnél az úszás javasolt elsőként, szintén hetente többször.

Ha nem kezdesz magaddal semmit akkor állandósul a hátfájásod.

2013. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ortopédiára kéne menned.
2013. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!