Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a Sotret nevű...

Tapasztalatok a Sotret nevű gyógyszerről valakinek? (Mellékesen leírom az, hogy milyen kedves volt az orvos, és szerintetek ez lehetséges, amiket állított? )

Figyelt kérdés
A Sotret gyógyszerről lesz szó. Nem nagyon, de azért pattanásos az arcom, de nem ilyen nagyok csak azért vannak, voltam már kozmetikusnál is sokszor rendszeresen, de nem segített így arra jutottam, hogy elkezdem szedni az egyik pattanás elleni gyógyszert. Lementem a bőrgyógyászhoz, és míg én bent voltam ő meg se nézte az arcom, ült a kis asztalkája mögött a halvány fénybe, amibe szerintem esélytelen, hogy bármit is látott volna az arcomból. Na de ezután kezdett csak jönni a java, amúgy is lekezelő stílussal beszélt, mintha meg kéne magam ölnöm, hogy pattanásaim vannak, na, de azt mondja, hogy az arcom tiszta heges, ami nem igaz van két kicsi heg az arcomon az is még a bárányhimlős időkből. Elmondta, hogy sajnos nekem, az arcom, olyan, hogy mindig lesznek pattanásaim és, hogy ezt a gyógyszert nem kevesebb, mint 1,5 azaz MÁSFÉL évig kéne szednem, és azután visszafognak jönni az arcomra a pattanások mindig.. Utánaolvastam ennek a gyógyszernek a leghosszabb kúra ideje is 16 hét na, de 1,5 év... Ezután kijelentette, még, hogy mivel jártam kozmetikushoz és nem hagytam, hogy az arcom tiszta gennyes legyen elrontottam a bőröm azzal, hogy kinyomattam, pláne kozmetikussal (ő/ez fogalmazott így)+ 3 hónapig még a gyógyszer szedése előtt kellett volna antibiotikumot szednem... Szép kis orvos... Előre is kössszönöm, aki elolvasta, és, annak, aki válaszol a kérdésemre.

2013. dec. 15. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
KoNa en kb hasonlo orvosnal voltam mint te. Nekem is egy evet beszelt addig kell szednem. Marcius elsejen elkezdtem es junius kozepe fele abba hagytam mert jott a nyar es nem akartam a szobaba bent kuksolni mert erre a gyogyszerre alkoholt nem igazan lehet inna. En viszont szeretem a piat foleg ugy h akkor fesztivalozni mentem. :D na szovel onszantambol hagytam abba de mellette el kellett kezdenem a fogamzasgatlo szedeset az arcom miatt. Ugymond leszedett minden pattanast most szep a borom. De ha a foggatlot is abbahagynam tuti visszajonne minden sajnos :/ Sotret mellekhatasairol: iszonyuan utaltam h szaradt mindenek konkretan mumifikalodtam es pottyos voltam mint egy dalmara. Fenyt nem igazan birta akkor a szemem ezert nem is szerettem kijarni. Rendes szekletem se volt szurt mint az allat ha kakilni voltam. Mocsok egy gyogyszer de muszaj ha tenyleg csunya az arcod. Ja amugy amikor visszamentem hozza szeptemberbe h nem.szedem akkor azt mondta h vissza fog jonni 3 honap utan de azota se jott vissza pedig eltelt fel ev. Ha kerdesed van meg nyugodtan irj! 19L
2013. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakert telefonrol vagyok.
2013. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!